Więcej
  Komentarze
  "Osoby, które chcą wynająć mieszkania muszą go je też wyremontować. wynajmujące są zobowiązane do wykonania remontu." co za niechluja to pisała!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Tiaaa, byłem, w jednym lokalu kibel w mieszkaniu ma być zlikwidowany, bo ubikacja jest na korytarzu, nic tylko się cieszyć z obowiązku pogorszenia standardu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jak to właściwie jest rozwiązane prawnie? W sensie remontowania nie swojego lokalu? Przecież kiedy ja, powiedzmy, położę nową glazurę, to ona jest moja, a jest częścią nie mojego mieszkania. Ten koszt remontu odlicza się od czynszu, czy przy wyprowadzce mam doprowadzić lokal do poprzedniego stanu?
  @el_triste dadza Ci mieszkanie jesli zrobisz remont,jesli nie zrobisz nie dostaniesz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @el_triste remontujeszmieszkanie i jest Twoje na czas nieokreślony, mieszkanie tzw komunalne. Ludzie latami czekaja na przydział mieszkania komunalnego. Takiego co to masz standartowy remont zrobiony,tj malowanie na biało elektryja,wodkan, taka kalsyka urzędowa. Aten program to jest dla tych co nie chca czekaći remot sobie zrobią sami, dostajesz je dzięki temu szybciej. Jak zrobisz remont masz odbiór, jak przejdziesz mieszkanie jest Twojena zasadach mieszkania komunalnego ale jest jeden minus pytaj o prawną sytuację mieszkania. te miezkania nie maja jasnej sytuacji prawnej. Tzn może ale nie musi znaleść sie np po latach właściciel. To są mieszkania bezpańskie. Miasto nimi zarządza, bo nie wie gdzie jest właściciel takiego mieszkania. Może być tak że nikt Ci nie przyjdzie. Ale może być tak ze znajdzie sie wlaciciel i może podnieść czynsz itp. To dowiedziałam sie w naszym UM w Kato
  już oceniałe(a)ś
  0
  0