Co jest grane 24

5915 imprez dziś
Do poczytania
 • Lollapalooza Berlin 2016: Radiohead, Roisin Murphy, James Blake i inni

  Lollapalooza Berlin 2016: Radiohead, Roisin Murphy, James Blake i inni

  MUZYKA

  Lollapalooza to jeden z najsłynniejszych i najdłuższych stażem festiwali muzycznych. Impreza jeżdżąca nie tylko po różnych miastach, ale i kontynentach. Po Chicago, Sao Paulo, Santiago i Buenos Aires w dniach 10 – 11 września odbędzie się druga edycja w Berlinie.

Nie przegap!
 • Władysław Grygny. Nieznany nikomu

  Władysław Grygny. Nieznany nikomu

  wystawa

  Artysta traci poczucie rzeczywistości, ale nigdy nie traci potrzeby tworzenia, która determinuje jego życie. Przykładem tak pojętej twórczej osobowości jest Władysław Grygny. Dziwny, izolujący się od społeczeństwa, żyje na krawędzi egzystencji, ale od kilkudziesięciu lat maluje ekspresyjne i barwne obrazy, których właściwie nikomu nie pokazuje, owładnięty idée fixe o przesłaniu, jakie winny jest światu. To, że obrazy te znajdują się w zbiorach muzealnych oraz kolekcjach w kraju i za granicą, jest już poza sferą jego świadomości.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Kobiety bez wstydu

  Kobiety bez wstydu

  komedia

  Ocena 1/6

  Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

 • 183 metry strachu

  183 metry strachu

  thriller

  „Szczęki” nowej generacji. W wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, młoda kobieta, Nancy (Blake Lively), znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Histeryczna walka o życie zamienia się w psychologiczną wojnę o przetrwanie.

 • BFG: Bardzo Fajny Gigant

  BFG: Bardzo Fajny Gigant

  familijny

  Ocena 5/6

  Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla.

Tematy ważne dla Katowic
Miasta
Miejsca
Tematy
Praca
Edukacja w Katowicach
Nieruchomości