Patostreamer Kawiaq wraz ze swoim kolegą Bartłomiejem, nagrywali jak upokarzają pijaną i półnagą dziewczynę oraz jak jeden z nich bije inną kobietę. Teraz twierdzą, że są na wakacjach, ale nadal upokarzają ofiary.

W nocy z piątku na sobotę na kanale pochodzącego z Żor patostreamera Kawiaqa pojawiła się relacja na żywo z pijaną i półnagą dziewczyną. W kolejnym streamie jeden z mężczyzn bił inną kobietę butelką wódki.

Najpierw w nocy z piątku na sobotę w prywatnym mieszkaniu w Bytomiu robili transmisję na żywo. Internauci byli świadkami dramatycznych wydarzeń. Kawiaq razem ze swoim znajomym w mieszkaniu upili młodą dziewczynę, a następnie próbowali wyrzucić ją z mieszkania. Nagrali, jak dziewczyna przewraca się pod wpływem alkoholu, wymiotuje i rozbiera do bielizny podczas gry w butelkę. Jeden z mężczyzn łapie ją za pierś, ktoś inny sugeruje, żeby "zrobiła loda".

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Jarosław Kurski poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Para zwyrodnialców. Może list gończy.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Zamknąć gnoja na kilka lat. Po kilku wędrówkach po celach, zobaczy jak czują się ofiary.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  to najpierw niech najpierw udokumentuje pochodzenie hajsu
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  odcinać kasę- trzeba im odcinać kasę - to działa momentalnie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Robicie im tylko reklamę. Tymczasem wszystko może być wyreżyserowane, a policja zmuszona będzie zmuszona umorzyć bo okaże się, że ewentualna poszkodowana np. ma się dobrze i cieszy się, że stała się sławna. Ale odsłony skoczą im wykładniczo, za co nie zapłacą ani złotówki, może wam wyślą whisky do redakcji.

  Dlaczego, gdy ktoś się nazywa Tarantino, to mu wolno, a gdy sobie jakiś wiejski nick przybierze i robi to nieprofesjonalnie to już nie?

  Oczywiście, jeśli zdarzenia na filmie są rzeczywistymi przestępstwami, to policja powinna to ścigać. Ale tego nie wiemy oglądając jedynie taką kreację.
  już oceniałe(a)ś
  0
  23