Więcej
  Komentarze
  Tylko odsunięcie Krupy i ludzi z nim związanych da szansę Katowicom. Koalicja z PiSem doprowadzi do dalszej ruiny miasta które dziś jest brudne, zarządzane przez kolesi, wydające miliony na nierptrafione inwestycje a co najważniejsze - obecna władza Katowic nie słucha mieszkańców i nie działa dla nich a wyłącznie spełnia zachcianki deweloperów, KK oraz organizatorów imprez nikomu nie potrzebnych
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  Patrząc na efekty po 20 latach trzymania władzy, z pewnością nie można obecnej ekipy nazwać dobrymi gospodarzami. Wszędzie efekty polityki jechania po kosztach, budowania z kiepskich materiałów, braku planu zagospodarowania przestrzennego w wyniku czego rzucono to miasto na pastwę chciwych developerów i koncernów, które zastawiły każdą wolną przestrzeń galeriami, a każdy wolny trawnik blokiem mieszkalnym. Promowali samochody, nie rozwijali komunikacji miejskiej, ładowali miliony w klub, który obchodzi niewielu. O smogu nie ma co się rozpisywać, bo to największa porażka tych władz. Czas na zmianę. Byle nie ta republika kolesiów z FS, bo inne miasta wojewódzkie będą nam nadal uciekać, a w wyludniających się Katowicach pozostaną sami urzędnicy.
  @jarek_blo
  Akurat jechania po kosztach zarzucić im nie można - przepłacają za wszystko. Jechanie po kosztach można zarzucić wykonawcom przy zgodzie magistratu!
  Weźmy przykład knajpy "nad złotym pisuarem", której budynek kosztował prawie 5 mln zł a sam kibel grubo ponad milion!
  Kolejnym przykładem z ostatnich dni niech będzie namiot tlenowy za kilkaset tysięcy
  Wcześniej wiaty bez ławek za milion
  Pamiętajmy o wykonaniu na koszt miasta zjazdu do podziemnego parkingu prywatnego biurowca, którego jeszcze nawet w planach nie ma, ale zjazd już wybudowano (i zasypano piachem)
  Przykładów nie jechania po kosztach jest w Kato multum
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Niektóre bardzo ciekawe mocne listy, niektóre megaaa słabe.. widzę jednego wiodącego kandydata do wygrania wszystkiego ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  stare omy za pierwyj Polski godały zawsze że jak ktoś na takie stanowiska sie ciśnie to musi być pieroński nierobiś i powiem wam że z perspektywy czasu i oglądając pózniej ich działania jak zostaną wybrani i jakimi się ciulstwami zajmują to te omy mało wykształcone albo wcale miały 80 % racji
  już oceniałe(a)ś
  1
  1