Więcej
  Komentarze
  To największy skandal na Śląsku po 1989 roku. Tylko Trybunał Ludowy z dużymi kompetencjami jest w stanie osądzić i ukarać tych którzy do tego doprowadzili. Generale Ziętek ! Larum grają - a Ty się nie zrywasz ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "ma w tym miejscu powstać ogromny wodny plac zabaw" a przecież w kapitalizmie miało być lepiej jak za komuny?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rozczulające są działania kolejnych zarządów tego folwarku. Nieremontowana infrastruktura rozpada się, by zostać zastąpiona jej gorszą namiastką (jak to było z elką), stąd zakładam, że w miejscu fali powstanie jakiś żałosny brodzik. I te przedziwne układy z najemcami i "inwestorami", od ilu sezonów przystań jest w remoncie, bo straciłem już rachubę?
  @buzhidao ... bo na wyremontowaniu nie dałoby się tyle pieniędzy wyprowadzić z kasy publicznej. Tak było z Elką. Remont za kilkanaście milionów był ponoć nieopłacalny. Odbudowa za kilkadziesiąt milionów już do zrobienia. A że zrobili namiastkę tego co kiedyś było Elką i jeździ tylko na jednej z trzech tras, to już nie ma znaczenia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najlepsze były nocne eskapady na Falę :)
  @zibi_zd o tak. Ach ten dreszczyk emocji przy przechodzeniu przez płot :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @megamega2 potem płot wysmarowali jakimś smarem i nie było już tak wesoło :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cyt: "Przez kilkadziesiąt lat 'Fala' nie przeszła poważnego remontu. Nie obyło się też bez skandali. Kilka lat temu wyszło na jaw, że dzierżawca kąpieliska zalegał z opłatami wobec parku na kwotę 149 tys. zł. Władze parku nie tylko nie skierowały sprawy do sądu, ale też nawet nie skorzystały z możliwości rozwiązania umowy, a zobowiązania finansowe dzierżawcy uległy przedawnieniu. " Pytanie brzmi: czy w takim razie dzierżawca nie był w komitywie z WPKiW ?
  @wyjadacz_parkietuf czy WPKiW nie kierował wtedy przypadkiem ulubieniec Gazety Arek "Subaru" Godlewski?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @polsz Pamiętam jak Subaru w 2015 (gdy po raz pierwszy nie otwarto "Fali") opowiadał, że to przez planowany remont i dzięki temu już w 2016 roku "Fala" będzie znowu czynna.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0