Poseł Dobromir Sośnierz trzyma przed swoimi mieszkaniem w bloku w Katowicach śmieci i inne rzeczy. Sąsiedzi mają z tym problem.

Poseł Dobromir Sośnierz mieszka w bloku na osiedlu Kokociniec w Katowicach. Na niektórych piętrach, za zgodą spółdzielni, lokatorzy wydzielili sobie zamykane korytarze. Chodziło o względy bezpieczeństwa, aby nikt nieproszony nie plątał się po klatce schodowej.

Spółdzielnia jednak nigdy nie zgadzała się na to, aby przed wejściem do mieszkania lokatorzy trzymali cokolwiek. Czasem zdarza się, że ludzie trzymają przed drzwiami szafki na buty albo wózki dziecięce. Najwięcej rzeczy przed drzwiami, w tym makulatury i plastiku z przeznaczeniem na śmietnik, miał Dobromir Sośnierz, poseł koła Wolnościowców. Byliśmy tam w czwartek.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Roman Imielski
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Te zdjęcia to OBRAZ I POZIOM Konfederacji ,jak zwał tak zwał i jego ?..
  @Zibi5618

  typowy volksnosciowiec
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  @Zibi5618
  Konfederaci to zbieracze? bo to klasyczny zbieracz. Pudełko po pudelku, torba po torbie, i tak wylęgarnia się tworzy. Policja by się przydała, ale ...
  już oceniałe(a)ś
  36
  0
  @Zibi5618
  To zwykły hooj - nie poseł
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  @Zibi5618
  Widać i czuć, że prawica lubi otaczać się smrodem oraz chciała by, aby reszta społeczeństwa podziwiała ten smród.
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  @Zibi5618
  No typowa jest ta postawa "w dudzie mam, że sąsiedzi się spalą, ja tam rzadko bywam i w sumie to ich nie lubię" ale bardzo dziwnie mi brzmi insynuacja jakoby ten jajcarz segregował śmieci. Toż to ekofaszyzm, lewactwo i dyktatura brukselki. Normalny konfederusek pali w piecu cały urobek ku chwale wielkiej polski.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  @Zibi5618
  "Przeszkadza jej nawet, że drzwi ewakuacyjne nie są zamknięte na stałe - dodaje poseł" na stałe to powinni zamknąć drzwi do jego mieszkania z posłem w środku
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  @Zibi5618
  "To są skostniałe zasady wprowadzone na wypadek potencjalnego pożaru, który się nie wydarzy. Czy w domu też nie powinniśmy nic trzymać, bo może dojść do pożaru? Moje zachowanie jest zupełnie nieszkodliwe, ale to co robi sąsiadka, to już nękanie." Innymi słowy: "Jestem kretynem, który ma wszystko i wszystkich w doopie". Typowe myślenie: na pewno nic się nie wydarzy. A gdy się jednak wydarzy, to lament, że jak to się mogło stać.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Wolno mu. Przecież to poseł. Do tego z ugrupowania dla którego najważniejsze są wartości chrześcijańskie. Ale milion inceli ,ogłupionych i tak na nich zagłosuje.
  @sebastian666
  A mnie wolno przesunąć mu te śmieci pod same drzwi i ustawić jedne na drugich. I tak do skutku, aż zrozumie, że to jednak przeszkadza w tym miejscu.
  już oceniałe(a)ś
  42
  0
  @bosmak
  Dobry pomysl. Mozna he regularnie przesuwac, wysypywac pod drzwi az mu to zacznie przeszkadzac.
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  @sebastian666
  Milion inceli zagłosuje na partię Wolnościowcy? To napawa mnie ogromnym optymizmem, bo konfederaci przekonują nas że nie mamy żadnego poparcia.
  już oceniałe(a)ś
  1
  13
  @sebastian666
  Milion inceli zagłosuje na partię Wolnościowcy? To napawa mnie ogromnym optymizmem, bo konfederaci usiłują przekonać nas że nie mamy żadnego poparcia.
  już oceniałe(a)ś
  1
  9
  Zanim zacznie się posłować, może warto nauczyć się sprzątać po sobie i nie zostawiać chlewu pod drzwiami. Cenne umiejętności, przydają się przez całe życie, bo nie zawsze posprząta mamusia.
  już oceniałe(a)ś
  189
  0
  Trochę mnie to nie dziwi. Widząc wystąpienia polityczne tego polityka, to pasuje do niego.
  już oceniałe(a)ś
  190
  1
  chamie, opanuj się. (dawniej panie, pohamuj się).
  już oceniałe(a)ś
  153
  0
  Zwracam uwagę na dziwaczne rozszerzenie pojęcia "immunitetu" w naszym kraju - i to nie od 8 lat tylko dużo wcześniej ! Oryginalnie, immunitet parlamentarzysty oznaczał że "posła/senatora nie wolno aresztować bez zgody parlamentu" - a co z tego zrobiono ? Posła nie wolno aresztować (to oczywiste) ale też nie wolno wezwać na przesłuchanie czy ukarać mandatem - chyba że sam się na to zgodzi ! A co do posła Konfederacji to pewnie w każdej partii tacy posłowie się znajdą...
  @daniel.waw.pl
  Tylko jakoś o tych innych nie słychać, a tym burku tak.
  już oceniałe(a)ś
  47
  1
  @daniel.waw.pl
  Immunitet miał chronić posłów przed ściganiem za taki czy inne, kontrowersyjne wypowiedzi w parlamencie. Teraz, nie wiedzieć dlaczego, zaczął chronić od karania za występki i przestępstwa.
  już oceniałe(a)ś
  34
  0
  "Uważam, że te przepisy są durne i nie zamierzam się do nich stosować" - twierdzi polityk, z wykształcenia teolog. Kwiat polskiego społeczeństwa. Żenada. Współczuję sąsiadom.
  już oceniałe(a)ś
  81
  0
  Kulturę wynosi się z domu. Jaka to kultura widać na załączonych obrazkach. Resztę dopowiedzieć może wygląd i zachowanie tego pacana. Panie Sośnierz, Pana wolność kończy się tam, gdzie wkracza Pan i ogranicza swobodę innych. To tak dla przypomnienia wszystkim zadeklarowanym wolnościowcom, którzy w swoich dążeniach wolnościowych uważają, ze mogą s.ać ludziom po wycieraczkach.
  @joka007
  Nie do końca. Jest wiele osób które nie nabywają cech rodzinnych. Starszy Sośnierz jest bardzo kulturalny w wypowiedziach i na poziomie. Natomiast synka to nawet słuchać ciężko.
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  @mnbv
  Zgoda stary Sośnierz coś tam sobą prezentuje. Choć coraz mniej. To widocznie Sosnierzowa synusia nie nauczyła. Tak czy owak to deficyty wyniesione z domu plus problemy z ego i buc gotowy. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  12
  0