Zobaczyć to, co niedostępne
Robert Neumann mówi, że dron daje niesamowite możliwości oglądania świata. - Niezależnie, czy jest to wysokość pierwszego piętra czy dziesięciu metrów, mamy możliwość zobaczenia tego, co do tej pory było trudno dostępne. Każdy lot daje możliwość zrobienia pięknej fotografii i lub uchwyceniu chwili w postaci nagrania video - mówi.
Krzysztof Krzemiński już kilkanaście lat temu robił zdjęcia podczas lotów samolotem. - Z czasem pojawiły się drony i nowe możliwości robienia zdjęć z powietrza. Ale emocje i dawka adrenaliny z latania samolotem pozostały, zwłaszcza, że temu naszemu dronowemu lataniu towarzyszy magia miejsc - dodaje.
Na zdjęciach lotnisko w Krakowie - Balicach. To największy port regionalny w Polsce, którego początki cywilnej działalności sięgają 1964 roku. 29 lutego w Balicach wylądował pierwszy rejsowy samolot PLL LOT. W sezonie "lato 2020" pasażerowie Kraków Airport będą mogli skorzystać z nowego połączenia transatlantyckiego linii LOT do Nowego Jorku.
Krzysztof Krzemiński & Robert Neumann / www.fotoair.com.pl
Krzysztof Krzemiński & Robert Neumann / www.fotoair.com.pl
Krzysztof Krzemiński & Robert Neumann / www.fotoair.com.pl
Krzysztof Krzemiński & Robert Neumann / www.fotoair.com.pl
Wszystkie komentarze
"Krzysztof Krzemiński: Spotkaliśmy na swojej drodze bardzo życzliwych ludzi, dla których włączenie pełnego oświetlenia pasa startowego, w środku nocy nie było problemem. Potrafili też wygospodarować pięć minut latania, by zrobić zdjęcia jak wylądował Dreamliner 787. "
"Najtrudniejsze w realizowaniu tego projektu było przekonanie Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej"
Z tekstu powyżej to nijak nie wynika.
Najpierw musieli nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Później było z górki.
W tekście jest informacja, że było to uzgodnione z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej.