Więcej
  Komentarze
  Nie wystarczy zainwestować w prenumeratę. Dla niektórych nawet prosty przekaz jest za trudny. Artykuł nie jest o tym, że schody się popsuły tylko że się ich nie naprawia. Nie jest o tym, ze pojawiają się reklamy tylko o tym, że ktoś powinien paniwać nad ich ekspozycją. Ale nie dziwi mnie, że ludzie są odporni na dziadostwo i brak estetyki, ba że nawet tego nie zauważają. Wystarczy wizyta w którymkolwiek z nadbałtyckich „kurortów” żeby zrozumieć, że brzydota Polaków nie odstrasza. Chyba wręcz odwrotnie.
  już oceniałe(a)ś
  19
  2
  Gdzie jest dworzec w Katowicach ? Czy mówimy o peronach z przejściem do sklepów ? Zburzenie nowego dworca jak i pozostawienie Starego Dworca (jednego z najpiękniejszych obiektów kolejowych w Europie) na pastwę losu (czyli łowców nieruchomości) to ciężkie przewinienia obecnej władzy w Katowicach. Tego nie da się niczym obronić (nawet NOSPR-em).
  już oceniałe(a)ś
  21
  4
  Ojej, iluż pracowników PKP prosi się o premię, tak gorliwie krytykując artykuł. Jako, że prawie codziennie przechodzę przez tzw. dworzec, to zgadzam się autorem artykułu - takie badziewie robić z dworca "stolicy aglomeracji", to żenada. Podejrzewam, że obecne władze PKP od miesięcy zbierały pieniądze, żeby w sobotę zafundować bilety za 1 zł. ochotnikom chcącym brać udział w "różańcowym" spotkaniu na granicach naszego pięknego Kraju. Na naprawę schodów już zabrakło.
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Proponuję najpierw zburzyć PKS.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  click bait...
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  1. era tzw. bankomatów w PKP się skończyła, wrócili kolejarze
  2. stary dworzec mimo, że pod względem architektonicznym był cenny to jednak nie spełniał podstawowej roli - bycia dworcem, był niedostosowany do obecnego ruchu i oczekiwanego standardu obsługi
  3. narzekać można na standard utrzymania, ale patrz pkt 1.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Nawet nie warto czytać, strata czasu. Jeśli dla takich artykułów mam płacić za prenumeratę, to podziękuję.
  już oceniałe(a)ś
  13
  18
  Art baaardzo na siłę. A stary dworzec - jakkolwiek klimatyczny - powodował tylko pogłębienie wszystkich negatywnych stereotypów o Katowicach, i jego odnowienie nic by nie zmieniło. Poza architektonicznymi ortodoksami, nikt normalny nie chciałby powrotu brutala
  już oceniałe(a)ś
  9
  15