Więcej
  Komentarze
  Samo dziadostwo i geriatria
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  takie badziewie dobre dla KACZEGO PLEBSU! A kaj mają się bawić panie TIRÓWKI i te z ul.Mariackiej????? No chyba na Młyńskiej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo przydatny artykuł - podziękowania dla autorki. Od lat czekałam na to, żeby ktoś zebrał informacje o imprezach w regionie jakie odbędą się w sezonie letnim (bardzo przydatne, jeżeli chcemy zaprosić znajomych i pokazać im region z dobrej strony). Zaskoczyła mnie informacja że w Katowicach w tym roku odbędzie się Womex ! To znakomita informacja, a dla mnie spełnienie wyobrażeń o tym, w jakim kierunku Katowice mogą się rozwijać. I dziwię się, dlaczego na stronie głównej czytamy o szczycie klimatycznym w 2018, a nie ma promocji Womexu 2017?? Ale skoro zakres czasowy imprez obejmuje całe lato, a geograficzny Bielsko-Białą, to może warto uzupełnić artykuł przynajmniej o terminy takich imprez jak Tarnogórskie Gwarki, TKB? A na marginesie: skoro promujemy Szlak Architektury Drewnianej (w dużej części są to kościoły) to może warto gdzieś zebrać info o tych odpustach/dożynkach, które jeszcze zachowują tradycyjny klimat (Japończycy oszaleją, a w niektórych gminach artyści zapraszani na imprezy nie odbiegają od tych miejskich)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jo się pytom kaj jest bytom
  @adampbytom Adamie Bytomia w tym roku plan nie obejmuję, postaramy się to naprawić w przyszłym roku, natomiast uważam że, bez biletu możesz spokojnie przejechać parę przystanków komunikacją miejską, aby dotrzeć do najbliższego miasta, które organizuję imprezę podając się na nasz serwis z poważaniem załoga.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A w dniu 4 czerwca miasto będzie błogo spało, oglądało TV i grillowało. Gratuluję włodarzom i współczuję mieszkańcom.
  @tak_bywa@gazeta.pl Oczywiście miałam na myśli KATOWICE.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0