Więcej
  Komentarze
  Ciekawe na kogo ci ludzie głosowali i czy w ogóle poszli do wyborów. Najpierw mają wywalone na wiele rzeczy a potem zdziwienie , że taka sytuacja.
  @gprzemo
  Ciekawe, co w całym życiu ci ludzie robili, że teraz palą bele czym.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  W pywnicy pełno wonglo.
  Cima, wieczor, ftoś klupie na łokno.
  Potrzebujecie wongel ?
  Niy, niy potrzebuja, łodpedzioł Jorg.
  Rano Jorg idzie do pywnice, patrzi, a wonglo nima.
  Przeca żeś pedzioł, że niy potrzebujesz, godo mu szwager. To prziszli i wzioni.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  A czemuż to nie idziecie do prezesa. U niego na pewno jest.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Gratulacje za przezornosć.....Swietnie te laminowane panele i elementy z płyt wiórowych się będą paliły!!!To ze w nich jest więcej chemii i syfu niż drewna nikt sie tym nie martwi.A potem astma, zapalenie oskrzeli i inne choróbska Wam się będą darzyć(nie życzę Wam tego ale to jest konsekwencja palenia g...nem).Podziękujcie tym których wybraliscie.....
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Tak jasna deklaracja zamiaru popełnienia wykroczenia lub przestępstwa wymaga reakcji. Prewencja jest tańsza.
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  W Orzegowie zawsze palili czym popadnie, taka lokalna tradycja, podobnie Lipiny, Chropaczów, Załęże, słynna Cwajka w Chorzowie, no i Bytom, zasadniczo w całości
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Mam znajomych na wsi pod Krakowem i tam sytuacja jest analogiczna. Piwnica pusta, albo jest w niej drewno, które przy srogiej zimie na długo nie wystarczy. I podobnie jak rozmówcy z artykułu, nie zamierzają dobrowolnie zamarznąć. Pójdą do lasu wycinać drzewa, a jak przyjedzie policja to liczą że dogadają się z nimi jak z ludźmi, a jeśli nie to zadzwonią po dziennikarzy, przykują się do drzew i pokażą całemu światu jak w Polsce umiera się z wyziębienia zgodnie z literą prawa, którą pilnuje silna ręka funkcjonariusza. A są i tacy, którzy chcą rozwiązać to inaczej, bez błysku fleszy. Na wsiach każdy każdego zna i wie gdzie mieszka. Potem powiedzą że działali w obronie koniecznej swojego życia i zdrowia, bo bez tego drewna zwyczajnie by zamarzli. Ja tego nie popieram, ale tych ludzi rozumiem. Gdy włącza się instynkt samozachowawczy wyłącza się myślenie o konsekwencjach. A ostatecznie lepiej siedzieć na dołku albo w areszcie śledczym i mieć ciepło, niż ponieść śmierć z wyziębienia w swoim własnym domu. Jedno jest pewne, jeżeli ta zima będzie sroga to czekają nas sceny dantejskie i nie ma tu krzty przesady.
  @Tylko_KOALICJA
  A wystarczyło uruchomić myślenie podczas wyborów. Tylko tyle i aż tyle.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pamiętacie co powiedział David Lloyd George o przekazaniu Polsce Śląska ?
  @espero
  po czym jego kolonialne mocarstwo zaczęło spadać na łeb, i do dziś dalej porusza się ruchem jednostajnie przyspieszonym.
  Był też jeden taki, który mówił coś o "Untermensch". Pamiętasz? A kolega D.L.G publicznie wyrażał wielki entuzjazm do osoby Hitlera oraz niemieckiego programu gospodarczego, nazwał Hitlera największym z żyjących Niemców oraz George?em Washingtonem Niemiec. Pamiętasz?
  już oceniałe(a)ś
  4
  4