Więcej
  Komentarze
  Równie dobrze mogłam to otworzyć ja. Miałam taki sam wkład w budowę ronda i tunelu jak Morawiecki. Ciekawe gdzie zjadł obiadek, wątpię za na wynos w samochodzie.
  już oceniałe(a)ś
  80
  0
  Czy ten pajac wie chociaż gdzie był? W swojej żenującej kampanii wyborczej chciał jechać do dzielnicy Ligacice...
  Mają rozmach sk....... PR'u opozycja mogłaby się od nich uczyć chociaż chyba jednak wstyd mieć takie wzorce.
  @gprzemo
  Prawdziwym celem był punkt szczepień na lodowisku w Gliwicach, gdzie Pinokio nie mógł się nachwalić i nadziękować wojewodzie i władzom miasta (bezpartyjny covidosceptyk w charakterze prezydenta w miłosnym uścisku z twardogłową frakcją PO).
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Szkoda śliny
  już oceniałe(a)ś
  48
  0
  Jak zwykle nasz "bezpartyjny" Krupa pomaga władzy jak może
  już oceniałe(a)ś
  42
  1
  żenada... a Krupa człowiek bez kręgosłupa , dałby się wyru...ć proboszczowi za poparcie prawicy w wyborach , alleluja !!
  już oceniałe(a)ś
  42
  1
  To Ferrari akurat tam przejeżdżało?
  @Trans.Europ.Express
  Z tragarzami :)
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @Trans.Europ.Express
  Wojewódzki przejeżdżał... ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy ten człowiek ma jakiś gram honoru ten zakłamany człowiek.Dno.
  @Piegus
  Nie człowiek a ludzie, bo dwóch ich jest
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @vong74
  Czyli, jakby to powiedział mój kot, człowieki.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Dla mnie bomba! Asfalt, beton i klepisko, a jednak nawet w takich okolicznościach można zrobić lans, któremu ktoś poświęci cały dzień i parę tekstów w wolnych mediach, które od dawna cierpią na brak ważnych i interesujących tematów.
  Wśród okoliczności przyrody z zadowoleniem obserwuję wielkopowierzchniowe reklamy na ruderach i sypiący się tynk z elewacji, zielony ekran zastępujący roślinność i obowiązkowy w polskim krajobrazie sklep z alkoholem. Bieda gapie i to czerwone Ferrari oślepiające kompleksami kierowcy... 100% Polska.
  @sssmog
  Oj, nie bądź taki srogi! Przecież ta polityczna szopka jest tak arogancka że aż śmieszna, więc dlaczego o tym nie pisać. A, że media cierpią na brak interesujących tematów, to też racja.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @brnxb
  Nie cierpiałyby publicystycznej nędzy, gdyby nie zakneblowały się samorządową kasą. A tak np. o Gliwicach nie dowiesz się niczego poza propagandową papą i bzdurami, bo Agora ssie podatki gliwiczan.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @sssmog
  Proponuję wejść na stronę 24gliwice lub na tvp info z dnia dzisiejszego
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ten zaś o Lwowicach.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Gliwice2019
  Jesteśmy na wyborcza.pl, której gliwicki podatnik od wielu lat płaci za tzw. "gazetę Gliwice", czyli de facto za brak rzetelnego dziennikarstwa, a także Agorze za drukowanie propagandówki kolejnego prezydenta. Przypadek gazetki "Dwa kwadranse" wyjątkowo wpienia red. Jedleckiego i każdego zakażonego syndromem "niebieskiego kłamstwa", choć nic jej nie różni od gliwickiego MSI. Ale zarabia kto inny, więc hajda! jedziemy!
  Wolne media!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1