Więcej
  Komentarze
  Cytuję: "Bogdan Święczkowski, były szef ABW zeznając przed sejmową komisją śledczą stwierdził, że Barbara Blida była skorumpowana i tylko śmierć sprawiła, że uniknęła kary. ...Jestem przeciwny robieniu z niej bohaterki. Szacunek dla zmarłej nie oznacza, że nie mogę mówić prawdy " . Ten facet stwierdził to pod przysięgą, dość kategorycznie. To znaczy, sugerował, że śmierć Barbary Blidy nie przeszkodziła mu zebrać dowodów na jej skorumpowanie. Że zebrali te dowody przed jej śmiercią i dlatego zarządzili aresztowanie. Co stoi na przeszkodzie ujawnienia tych dowodów czy choćby poszlak. Co przez 8 lat stało na przeszkodzie Platfusom i kmiotom z PSL, żeby tego gościa zmusić do ujawnienia dowodów korupcji, albo go w świetle fleszy też wsadzić do pierdla. Korupcja ministra i każdego innego urzędnika rządowego, polega na niewykonywaniu swoich obowiązków, albo niewłaściwym wykonywaniu swoich obowiązków, ze szkodą dla państwa , w zamian za łapówkę. Jakie były obowiązki minister budownictwa w dziedzinie handlu węglem z państwowej kopalni czy holdingu ? W Polskim burdelu wszystko jest możliwe, ale czy to minister budownictwa był odpowiedzialny, żeby państwowa kopalnia sprzedawała węgiel z największym zyskiem dla państwa? Co to jest pośrednictwo przy wręczaniu łapówki? Jeśli robiła za listonosza, to kto był adresatem tej łapówki, jaką za to szkodę wyrządził państwu jako właścicielowi tego węgla? Czy siedzi, a jak nie to dlaczego? Jeśli prokuratorzy nie są zobowiązani do odpowiedzi na te proste pytania, to musimy żyć w strachu jak za jakiegoś Jeżowa, a prokuratorzy mogą szaleć jak chcą. Wystarczy kogoś zmusić do samobójstwa, a durnie uwierzą, że to dowód jego winy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To pięknie, że GW w 10 rocznicę tragicznej śmierci Barbary Blidy prezentuje jej sylwetkę, działalność polityczną, zawodową i społeczną. Słusznie stwierdza w tytule, że została zaszczuta przez aparat sprawiedliwości IV RP. Wracając myślami do tamtych lat, powinno się pamiętać że zaszczuwanie B.Blidy poprzedziło zaszczuwanie całego SLD przez Gazetę Wyborczą właśnie. To dętą, naciąganą, aferą Rywina, wyszukiwaniem i rozdmuchiwaniem drobnych incydentów GW i inne prawicowe media dały PiS owi zwycięstwo a Ziobrze możliwość twierdzenia że "gdy PiS przejmował władzę w Polsce afera goniła aferę". Inaczej mówiąc GW wściekle zwalczając SLD torowała PiS owi drogę do władzy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Uczestnicy "szczucia w szczujni" czują się bardzo dobrze, wręcz świetnie, popatrzcie na Ziobro a także Święczkowskiego składającego pokłony dziękczynne na Nowogrodzkiej, w siedzibie PiS-u, samemu J.Kaczyńskiemu. No i kto ma brudne ręce i to bardzo brudne ????? Pani BB zginęła czy "musiała zginąć", oskarżenia się nie potwierdziły, a więc?????
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  wymiar sprawiedliwości, PO i pozostali politycy mieli 8 lat by problem rozwiązać winnych ukarać... nie zrobili nic... to o co teraz cały ten płacz?... to tylko polityka tak samo obrzydliwa jak tak która prowadzi PIS
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ziobro ma Barbarę Blidę na sumieniu, jeśli ma takowe tzn,sumienie .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niewinna kobiete doprowadzili do samobojstwa. Straszne.
  @sselrats Tak może myśleć tylko prawdziwy kretyn !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kot2ka ale ja to też tak odbieram a nie jestem pisowcem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ziobro alias zero powinien skończyć na latarni.
  @olean 8 lat wam nie starczyło na jego powieszenie. Dajcie se już spokój z tym bajdurzeniem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @olean nie "powinien " a będzie...)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  po popełnionym samobójstwie wytarła dokładnie spluwę .... .............macie pisbolszewickie świnie krew na rękach !!
  @representation1 1:1
  już oceniałe(a)ś
  0
  0