Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zachwycający obiekt! Powiedzieć dom to za mało. Gratulacje dla projektanta i właściciela domu. Z pewnością ma dobry gust.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dobra architektura... Ktoś pisze, że forma. Tak forma jest niezwykle ważna a ta wyglada unikalnie. Czy kolega chodzi na codzien w worku po ziemniakach? Czy jeździ do pracy kompletnie byle czym? Raczej nie, po prostu jest ideologicznym hipokrytą ....chyba że jednak chodzi w worku i mieszka w brzydkim katalogowcu. Kto bogatemu zabroni.
  @rec303 to chyba do mnie więc odpowiem... o ile forma wynika z funkcji to nie widzę problemu żeby była wyszukana, wysublimowana, czy nawet ekstrawagancka... tu mamy sweterek z trzema rękawkami, ewentualnie samochód z sześcioma kołami. Rzut sobie (prostopadłościenna nuda jak w 90% szeregówek czy mieszkań), a forma sobie. Chyba najlepiej to widać od strony tarasów, że jedno z drugim się nie składa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Om dziwniej tym lepiej ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  koszmarny BUNKIER, na wypadek ...... jak znazł !!!! Brrrrrrrrrrrrrr
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Twórczość architektów oszołomów którzy za wszelka cenę chcą zaistnieć .....................absolutnie nie powinni otrzymać zgody na realizacje
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  f o r m a l i z m :) no ale jak to mówią "kto bogatemu zabroni'? Tylko po co pleść te dyrdymały o "procesach górotwórczych"? no i zastanawiam się dlaczego nie ma rzutu pięterka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Efekt Koniecznego? Jednak "prawie" robi różnicę.., wielką róznicę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0