Więcej
  Komentarze
  Cały ten artykuł to jakiś kolesiowski product placement, (mimo że jestem z frakcji lewackiej i bardzo cenię sobie treści ogolnopolskiego wydania GW, to muszę przyznać ze regionalna redakcja uskutecznia niezłą prywatę). Nazwisko Kubieniec pada z 300 razy, do tego fotki przeideologizowanych, kosmiczne drogich perfum, ze sklepu męża autorki projektu, i zarazem właścicielki mieszkania. Nie rozumiem o czym tu się rozpisywać, projekt pod względem architektonicznym na zadnej z płaszczyzn nie jest nowatorski. Technologicznie - norweskie budownictwo socjalne - rakotwórcze wylewki żywiczne po 2 latach przybiorą deseń facjaty Iggy popa, a zawilgotniala sklejką pogrąży się w odcieniu szarość jego sierści, ...i jeszcze chierowski 366 który niedługo bedzie machać łapką z gazetki castoramy. Mam nadzieję że to nie idzie do druku - szkoda lasu, ba nawet szkoda serwerów. Brawo artykuł o tym że "ktoś" wyremontował sobie mieszkanie.
  już oceniałe(a)ś
  40
  3
  Coś okropnego !!! Sklejka wszędzie , sklejka wszędzie - co to będzie ? Koszmar będzie !!!
  już oceniałe(a)ś
  26
  7
  Mieszkanie może się podobać bardziej lub mniej, ale jednocześnie chciałbym zobaczyć wnętrze za 3-4 lata - sklejka (zwłaszcza w łazience) ma to do siebie, że nie starzeje się zbyt ładnie. Pominę już ten wszechobecny trend z otwartymi kuchniami - powodzenia życzę po zwykłym gotowaniu obiadu (smażona cebula, czosnek, ryba etc.)...no chyba, że głównym posiłkiem jest kawa i herbata.
  już oceniałe(a)ś
  20
  2
  Czteropiętrowy budynek z lat 50 na Koszutce i 77 m2? To chyba połączyli dwa mieszkania.
  @bartoszcze Nie, w tym pionie są cztery pokoje - kuchnia i jeden pokój od wschodu i trzy pokoje na zachód. To jest na Grażyńskiego, na przeciwko Wydz. PiPS UŚ. O ile dobrze trafiłam to chyba nr 62
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak w biurowcu call center....chyba po przyjściu do domu, tęsknią za pracą...?
  już oceniałe(a)ś
  13
  6
  Popieram takie projekty. Tylko gniazda elektryczne nad blatem biurka to dość niepraktyczny pomysł. Chyba że ktoś lubi mieć gąszcz kabli na biurku. No i ciekawa jestem, jak to będzie wyglądało, kiedy ktoś faktycznie zacznie tam mieszkać i chomikować.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Bardzo mi się podoba, takie zimne i surowe, jakby mówiło: wypad stąd (mówię jednak serio, podoba mi się), ale ta sklejka pod umywalką to coś już niewyjściowo wygląda na spojeniach warstw, źle zaimpregnowana? I jak tam nie ma ogrzewania podłogowego, to niech pan chodzi jednak w kapciach, bo zaraz będzie kichał!
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  super kwadrat!
  już oceniałe(a)ś
  7
  3