Więcej
  Komentarze
  Dla zwolenników PiS powstała aplikacja, która wyświetla te zdjęcia w odwrotnej kolejności.
  @wiecej.niz.jedno.zwierze Zrozum, że ludzie chcą czegoś więcej niż wyremontowania budynków nieremontowanych od kilkudziesięciu lat, czy wymiany kostki. albo budowy drogi. Chcą przede wszystkim żyć w miarę normalnym kraju, a nie tylko podziwiać piękna fasadę budynku w drodze do pracy za 2 tyś złotych. Oczywiście te remonty cieszą, ale taka np. Grecja, Hiszpania czy Portugalia też jest pięknie wyremontowana...
  już oceniałe(a)ś
  6
  13
  @k.a.r.o.l Może Cię to zdziwi, ale rozumiem. Nie spotkałem człowieka, który by chciał żyć w nienormalnym kraju.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @wiecej.niz.jedno.zwierze Po liczbie głosujących na PO widać, że takich ludzi jest całkiem sporo. Albo naprawdę sądzą, że PO coś w tym kraju zmieni. Ale trzeba chyba żyć w jakimś świecie równoległym, żeby po tylu latach tak sądzić.
  już oceniałe(a)ś
  1
  7
  @k.a.r.o.l Zgadzam się w 100% Ja również chce żyć w normalnym katolickim kraju, gdzie panuje ład i pożądek. W teczkach w IPN.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @kmieciuz Nikt się nie boi PiSu oprócz paranoików... Może jakieś argumenty za głosowaniem na PO? Albo na Lewice (tu może jeszcze jakieś by się znalazły)? Co takiego wspaniałego ulubiona partia czytelników Wyborczej przez te ostatnie 8 lat zrobiła? Co do IPNu to w czeskim i niemieckim IPN-ie panuje porządek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @wiecej.niz.jedno.zwierze Aleś ty durny...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kurde, to fotomontaż musi być, przecież Polska w ruinie
  już oceniałe(a)ś
  33
  10
  To wszystko kłamstwo.Szydło przecież mówi razem z Kaczyńskim,że są wszędzie tylko ruiny i zgliszcza!!
  już oceniałe(a)ś
  24
  6
  Skandal, że w tytule piszecie jawnie PO a nie piszecie PiS!
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  PIS i tak powie POLSKA W RUINIE.
  już oceniałe(a)ś
  15
  5
  Czasami lepiej modernizować niż budować nowe budynki. Wszystko jest kwestią opłacalności i racjonalnego przygotowania takiego projektu. Szkoda, że u nas racjonalne podejście do inwestycji jest rzadkością.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  dajcie zdjecia budynkow za 2 tygodnie upiekszone tagami graficiarzy
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  polecam uwadze fot. nr 7. "Przebudowa ul. Akademickiej w Gliwicach", bo tu autor wspiął się na szczyt ignorancji. jakże te budynki potrafią się zmienić po banalnej wymianie nawierzchni ulicy, która pretenduje do miana "modernizacji", dzięki której "rudery zyskały nowe życie"... panu Jedleckiemu winszuję.
  już oceniałe(a)ś
  10
  16