Najpopularniejszy ostatnio śląski polityk - Wojciech Kałuża, po przejściu z Koalicji Obywatelskiej do PiS i zyskaniu fotela wicemarszałka województwa śląskiego, rozpoczął już pracę. Próbowaliśmy się z nim umówić na rozmowę. Bezskutecznie
Więcej
  Komentarze
  Jeśli dla kogoś kasa jest ważniejsza niż słowo i twarz to ten nie jest KTOŚ, to jest NIKT. Oczywiste , że z nikim nie da się umówić, a o rozmowie nie wspomnę.
  Może zapadł się pod ziemię ze wstydu ?
  już oceniałe(a)ś
  39
  1
  Bidula chowa się przed swoimi wiernymi wyborcami gdzieś po mysich dziurach.
  A ten tłum ponad 25 tysięcy z Żor co na niego głosowali chciałoby mu przecież pięknie podziękować za dobre pełnienie swojej funkcji radnego w ich imieniu..
  A wicemarszałek to brzmi bardzo dumnie.
  Ty ciulu ciut mniej ale co się nie robi dla spełnienia oczekiwań swych wyborców.
  już oceniałe(a)ś
  37
  1
  PiS go ukrył a potrafi to robić, za miesiąc dwa wróci do urzędu licząc że sprawa przycichnie. Otóż nie przycichnie a ciulem zostanie do końca życia
  już oceniałe(a)ś
  34
  1
  To nie jest kałuża to bajoro.
  już oceniałe(a)ś
  31
  1
  Szczury często chowają się w kanałach ...
  Może tam warto sprawdzić ??
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  Myślę, że W. Kałuża powinien zostać ukarany karnie za oszustwo wyborcze z niskich pobudek, bo finansowych.
  @zak1953
  "Ukarany karanie" czyli poziom inteligencji wyborców PO.
  już oceniałe(a)ś
  0
  8
  @zak1953
  To takich musiałby być dużo dużo więcej u nas nie ma czegoś takiego jak odwołanie polityka z jakiegoś powodu a już na 100% nie z powodu tego iż zmienił barwy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @benlee
  Brak umiejętności czytania to poziom wyborców PiS.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @zak1953
  Wystarczyłby wyrok zmuszający do oddania pieniędzy (z odsetkami) jakie zostały wydane na promocję kandydatury danego polityka/samorządowca, komitetowi wyborczemu, dzięki któremu otrzymał mandat.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Obawiam się iż nikt w zasadzie nie ma szans na spotkanie z tym panem - bo to będzie marszałek teoretyczny (coś tak jak minister bez teki) jest ale go w zasadzie tak naprawdę nie ma to znaczy nie pełni żadnej funkcji.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Pogonić Kałuże niech odda mandat .Niedługo po Kałużę i tch 2 sprzedawczyków z Pisu którzy go kupili pzrjda rano jak po Chrzanowskiego .Cześniej czy później to się stanie.Korupcja musi się skończyć a PiS za pieniądze podatników nie bedzie sobie urzadzał targó i oszustw.Znalazł mende ale sami też poniosa konsekwencje
  już oceniałe(a)ś
  8
  0