Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Galeria Sztuki to najciekawsze miejsce przy ul.Mariackiej ... niekoniecznie wszyscy muszą pić piwo czy wódke ...można również znaleźć się w otoczeniu obrazów znanych malarzy jak i natknąć się na nich w realu... nieraz widziałam tam znanych artystów niekoniecznie malarzy lecz muzyków ...ciekawe miejsce i ciekawi ludzie ... mamy nadzieję ,ze takich akcentów w Katowicach będzie więcej... bo póki co to tylko pijalnie wodki i piwa ... a przecież walczymy z nałogami !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zamiast salonu Katowic mamy największą w Polsce spelunę. Żenada!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polecam przejść się po maroackiej trzeźwym w piątek lub sobotę o : 20 , 22 i 24 . Pod koniec nie ma już trzeźwych ludzi tylko nabombione towarzystwo z tendencja do braku kultury ,mi ostatnio jakaś mloda skwaszona gwiazdeczka się żaliła ze stoje w kolejce i zwróciłem jej uwagę aby się nie wpychała ( bardzo chamsko ) do kolejki - w ciągu 3-5 minut. Nagminnie - o dziwo pijane kobiety bezpardonowo się ryły ... co będzie za 10 lat ? Sodomia i gomoria :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co tu wybierać, wszystko na jedno kopyto, wóda, wóda, wóda...
  @art_102 Bzdura, ale dobrze kapnąć trochę żółci
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @harry.s.totteles Niech ci będzie - piwo, wóda, piwo, wóda...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @art_102 Ty tam chodzisz tylko pić, inni chodzą do restauracji. Nie możesz wszystkich mierzyć swoją miarą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @art_102 Mysle ze musisz rozgraniczyc sobie tutaj ulice mariacka, na poczatku owszem, tak to wyglada. Jednak im blizej kosciola, tym wiecej ceniacych sie i fajnych lokali jest (amnezja!!! Katofonia! Oficyna! Kato! Czy Ambasda Sledzia!)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0