Więcej
  Komentarze
  Jeżeli sięgniecie do starych numerów gazety "NIE" to dowiecie się kto naciągnął majtki na dupę z Białegostoku.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Całe szczęście, że rzeźbę studiowałem u Gałkiewicza w Łodzi, a nie u Śliwy w Krakowie. U niego oblałbym.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  tak to jest jak w szkole dzieci pojęcia o sztuce czy plastyce nie mają bo kompletnie też się tym środowisko w których rosną nie interesuje. jak widzę te wszystkie projekty to po prostu rwę włosy z głowy. Czy olacy zdają sobie w ogóle sprawę ze w tym kraju od czasów Hasiora nie powstała zadna instalacja, pomnik w przestrzeni publicznej który prezentowałby poziom choćby przyzwoity? Jedyne co mi przychodzi do głowy to pomnik Czynu Polaków w Szczecinie który jest całkiem udaną realizacją. Reszta to jakieś pseudo patriotyczne gnioty tworzone obecnie przez dwóch czy trzech krakowskich profesorów nauczajacych młodych plastyków. Dramat. Do całosci dokłada się Kosciół ze swymi poczwarkami - koszmarnymi pseudo-realistycznymi odlewami papieży i swietych . Takie gusta mają ci ludzie po prostu
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  a gdy mowa o wielkich, niepotrzenych pomnikach - gdzie fota Jezuska ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Na zdjęciu 1, to pomnik prezesa PiS. Pardon! - prezesa Polski.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ta pupa z Katowic z rowerem, jak napisaliście... Gdzie ten rower? A Mikołaj na saniach jest git, na miejscu tego profesora po mieście chodziłabym tylko po zmroku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jedna z miejskich ''legend'' głosi, że kiedyś na pomnik naciągnięto nawet wielkie majtki z napisem ''stop pornografii'' -Nie legenda tylko fakt. Niedowiarki niech przejrzą numery "NIE" Urbana .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  NIE zwolniła tempa? Zbrodnie na estetyce - udupienie sztuk plastycznie - nie mają porównania z żadnym okresem w przeszłości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0