Dobra lokalizacja, dopasowanie do otoczenia i skupienie na różnorodnych potrzebach człowieka oraz wysoki standard wykonania, to najważniejsze wyznaczniki firmy NEXX Developer, która od 22 lat z sukcesem tworzy w regionie najlepsze osiedla mieszkań i apartamentowców oraz domy w zabudowie szeregowej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Realizacje na medal

Goczałkowice-Zdrój, Siemianowice Śląskie, Gliwice, Mysłowice, Chorzów, a w planach kolejne miasta, w których doświadczony zespół realizuje projekty przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów, z innowacyjnym podejściem do ekologii. Tak powstały najładniejsze osiedla w województwie, m.in. Wiśniowe Wzgórze i Nove Villove w Gliwicach, Park Moniuszki i Park Chopina w Mysłowicach, czy Domino Park w Siemianowicach Śląskich, których realizacja została nagrodzona w licznych konkursach branżowych, m.in:

 •  I miejsce w Konkursie INWESTYCJA ROKU 2020 organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami dla Gliwickiego Osiedla Nove Villove,
 • ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2019 – nagroda w kategorii „Usługi Deweloperskie", przyznana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług,
 • Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa „BUDOWA ROKU 2018" za realizację Osiedla „Park Moniuszki" w Mysłowicach.

Zobacz realizacje dewelopera:

 

Liczy się Klient

O wysokiej pozycji firmy, poza nagrodami, stanowi niesłabnące zainteresowanie nowych i pozytywne opinie obecnych Klientów

- Rozmowy z Klientami utwierdzają nas w przekonaniu, że tworzymy miejsca funkcjonalne,  które są przyjazne zarówno dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Znając oczekiwania rynku, robimy wszystko, aby oferować najlepsze standardy w województwie. Tworzymy Osiedla nie tylko atrakcyjne architektoniczne, ale również ekologiczne i przede wszystkim zielone. Jesteśmy przekonani, że nasze realizacje z powodzeniem mogą stanowić wizytówkę regionu – mówi Krzysztof Seredyński, Prezes NEXX Developer

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Poza walorami, które widać gołym okiem, deweloper przygotował dla swoich Klientów szeroki  wachlarz możliwości, dzięki którym cały proces począwszy od wyboru mieszkania, poprzez jego wykończenia, aż do finalnej przeprowadzki może przebiec sprawnie, zaoszczędzić pieniądze i czas, który w dzisiejszym, zabieganym świecie stanowi wartość bezcenną.

Na co można liczyć?

Przede wszystkim na atrakcyjną ofertę finansowania, która stanowi alternatywę dla kredytów bankowych. Dziś zakup własnego „m" może być łatwiejszy niż kiedykolwiek  dzięki „ratom od developera". Więcej o zaletach tego rozwiązania tutaj.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Co dalej?

Indywidualny projekt. Klienci, którzy pojawiają się na wczesnym etapie realizacji inwestycji, mogą liczyć na elastyczność i z pomocą specjalistów przeprojektować układ mieszkania  oraz wprowadzić indywidualne zmiany, tak, aby stworzyć miejsce skrojone na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców.

Niewątpliwym atutem realizacji Firmy NEXX jest wysoki standard developerski, który pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Co wyróżnia firmę w tym zakresie?

W momencie odbioru kluczy klienci otrzymują mieszkania wyposażone w system ogrzewania podłogowego na powierzchni całego mieszkania, na ścianach tynk nakładany maszynowo, biały montaż elektryczny, gniazdka internet-telewizja w każdym pomieszczeniu, długie, trzyszybowe, siedmiokomorowe okna, dzięki którym pomieszczenia są bardziej doświetlone, dodatkowo z filtrami antysmogowymi, sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne w każdym oknie, tarasy wykończone gresem w systemie bez fugowym, zielone zagospodarowanie ogrodów w mieszkaniach parterowych.

Dodatkowo cichobieżne windy, garaże w kondygnacjach podziemnych, komórki lokatorskie, place zabaw dla dzieci, wiaty rowerowe, stacje ładowania samochodów elektrycznych,  całodobowy monitoring osiedli.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Przemyślane i nieszablonowe zagospodarowanie części wspólnych osiedli. Indywidualnie dobierana roślinność i mała architektura, oraz elementy dekoracyjne  do każdego projektu osiedla.

Ponadto NEXX Developer oferuje również „wykończenie pod klucz".  Do wyboru aż 11 opcji w 3 standardach: BASIC, COMFORT i PREMIUM. Każdy odnajdzie swój styl! Jakie zalety niesie za sobą to rozwiązanie?

 •  oszczędność czasu
 • wsparcie architekta
 • fachowy nadzór inżyniera
 • pewność realizacji i wysokości kosztów
 • bogaty wybór i wysoką jakość materiałów
 • gwarancję na wykonaną usługę oraz zastosowane materiały.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Wisienkę na torcie stanowi infrastruktura przygotowana pod system smarthome.
Nie jesteś pewien, czy wyłączyłeś żelazko, nie zakręciłeś zaworu wody przed wyjazdem na wakacje? Teraz już nie musisz się stresować. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest pełna obsługa automatyki mieszkaniowej z poziomu smartfona, co ma wpływ nie tylko na wygodę mieszkańców, ale przede wszystkim na ich bezpieczeństwo, a nawet wysokość rachunków.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Nowe inwestycje w regionie

Jeśli szukacie mieszkania/domu szeregowego w województwie śląskim, koniecznie zapoznajcie się z nowymi i planowanymi premierami firmy NEXX, 

 „WZGÓRZE POETÓW" (Gliwice)

Sielskie klimaty, bliskość natury i atuty dużego miasta. Mowa o nowej inwestycji na południu Gliwic  – Wzgórze Poetów. Wyjątkowe miejsce, w dzielnicy Wójtowa wieś, która pamięta jeszcze XVI wiek.

Wzgórze poetów to projekt  kameralnych, trzypiętrowych budynków, których drewniane, detale, nawiązywać będą do charakteru łączącego cechy kamienic z sąsiedniej „poetyckiej" dzielnicy, z pięknem i prostotą podmiejskich klimatów.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Wójtowa Wieś to jedno z najbardziej pożądanych w mieście miejsc do życia, usytuowane  na niewielkim wzniesieniu (250m.n.p.m.). W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ustronne i ciche uliczki, a w linii prostej tereny rekreacyjne i oddalone o ok. 2 km „zielone płuca Gliwic", czyli naturalnie ukształtowane przez naturę, tzw. Wilcze Doły.
Osiedle zostanie otoczone designerską, mała architekturą: siedziska, ławki, plac zabaw i strefa rekreacyjna oraz dużą ilość zieleni.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

„NOVE VILLOVE" (Gliwice) –Kolejny etapy Osiedla już w 2023 roku!

https://novevillove.pl/

Osiedle łączy wysoki standard z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą.

To zrealizowane w Gliwicach osiedle ma wszelkie atuty nowoczesnego, atrakcyjnego architektonicznie miejsca o wysokim standardzie. Cieszące oczy zielone otoczenie koresponduje z estetycznym zagospodarowaniem osiedla.

 • 5 kameralnych dwupiętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanych układach i metrażach w pierwszym etapie oraz 4, trzypiętrowe budynki w drugim etapie.
 • Panoramiczne okna, balkony, loggie oraz ogrody i tarasy na poziomie 0
 • Nowoczesne technologie i inteligentne rozwiązania gwarantujące maksimum wygody i komfort codziennego życia.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Modna elewacja w ciepłej kolorystyce z płytami o strukturze i kolorze drewna, szklane balustrady oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne stanowią kwintesencję dobrego stylu. Całość dopełnia odpowiednio i starannie zagospodarowany teren osiedla.

Kropkę nad „i" stawia lokalizacja osiedla, którą cechuje bliskość takich dróg jak A1 A4 i DTŚ oraz bliskość lotniska sportowego, hali widowiskowo sportowej PODIUM, prężnie rozwijającej się strefy biznesu w dzielnicy Nowe Gliwice, a także ścieżek rowerowych i miejsc na spacer.

Wkrótce w sprzedaży III Etap Osiedla Nove Villove!

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

DĘBOWE ZACISZE (Gliwice) – premiera w 2023 roku

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej, usytuowane na styku dzielnic Wójtowa Wieś i Sikornik. Osiedle otoczone terenami zielonymi i cieszącym oko dębowym starodrzewiem. Miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta, ceniących spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie dobre skomunikowanie z centrum Gliwic i resztą metropolii. Przemyślana architektura wewnętrza z alejkami spacerowymi i ławeczkami stanowi dopełnienie charakteru dzielnicy, a nowoczesna forma budynków i przestrzenne wnętrza sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Do wyboru aż 4 typy domów. W sprzedaży zarówno całe segmenty o metrażu 152 m² jak i apartamenty jedno i dwu poziomowe (metraż od 65m² do 102m²) z garażami, a także prywatnymi ogrodami w opcji lokali parterowych.
Propozycja dla osób, które wciąż szukają kompromisu między zakupem domu a  apartamentu.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

"PANORAMA BAŃGÓW" (Siemianowice Śląskie)

https://www.panoramabangow.pl/

Nowa inwestycja przy ul. Bańgowskiej. W okolicy przebiega ścieżka rowerowa, którą w kilkanaście minut można dojechać do Katowic.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Osiedle stanowią nowoczesne apartamentowce o pięciu i sześciu kondygnacjach. Gustowna architektura, dopracowane wnętrza, wygodne rozwiązania SMART HOME to atuty Inwestycji.

Niebanalny charakter mieszkań nadają panoramiczne okna w wybranych parterowych mieszkaniach a ostatnie piętra stanowią apartamenty z wyjątkowo przestronnymi tarasami.

W Inwestycji Panorama Bańgów każdy nowy mieszkaniec znajdzie udogodnienia, które są współcześnie niezbędne tj. cichobieżne windy, ogólnodostępne wózkownie, indywidualne komórki lokatorskie czy wygodne, rodzinne miejsca podziemne.

Dla właścicieli pojazdów elektrycznych dedykowana jest stacja do ładowania samochodów, a miłośnicy rowerowych tras mogą skorzystać z wiaty rowerowej.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

„PARK MONIUSZKI" (Mysłowice)

Inwestycję Park Moniuszki II stanowią nowoczesne, kaskadowe budynki zlokalizowane na śląskim rynku nieruchomości zaledwie 10 minut od centrum Katowic.

Projekty mieszkań Park Moniuszki II przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 30 mkw-115 mkw. Mieszkania posiadają przynależne ogródki, tarasy lub balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

W strefie zewnętrznej zaplanowana jest realizacja projektu parku miejskiego z placem zabaw, boiskiem sportowym oraz ścieżkami spacerowymi przy zachowaniu nowoczesnych elementów małej architektury. Wygodę mieszkania gwarantuje nowoczesny pasaż lokali usługowych, powstały przy inwestycji.

Atutem miasta Mysłowice, gdzie realizowany jest projekt Park Moniuszki, jest doskonała komunikacja z drogami A4, S1 oraz E86.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Więcej na stronie https://nexx.com.pl/ i Facebooku

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej