Policjanci z Bytomia apelują o pomoc w odnalezieniu 14-letniej Alicji Suchockiej. - Sprawdzamy każdy trop, dostajemy wiele informacji - mówią.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Alicja wraz z rodziną mieszka w Bytomiu. W niedzielę 16 października opuściła mieszkanie, ale nie powiedziała rodzicom, dokąd idzie. Do teraz nie powróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną. Jej mama zgłosiła zaginięcie córki na policji i rozpoczęła jej poszukiwanie poprzez strony informujące o zaginięciach. Kobieta cały czas apeluje w sieci. - Alicja! Odezwij się, razem z tatą się denerwujemy!

Alicja ma 14 lat. Jej rodzice podejrzewają, że może być z 33-letnim mężczyzną. - Nie daje znaku życia, telefon ma wyłączony. Ma autyzm - informuje matka dziewczynki.

Od osoby zaangażowanej w poszukiwania dowiedzieliśmy się, że mężczyzna, z którym może przebywać dziecko, ma zakaz zbliżania się do 14-latki. Potwierdziła to również mama dziewczynki na stronie Historie Zaginionych i SOS Zaginięcia. 

Rzeczniczka bytomskiej komendy, asp. Anna Oczkiewicz potwierdziła nam, że policja szuka Alicji. - Rodzice dziewczynki zgłosili jej zaginięcie 16 października. Wiemy, że nie jest to jej pierwsza ucieczka. Sprawdzamy każdy trop, mamy informacje o mężczyźnie, z którym może przebywać dziewczynka. Dostajemy całe mnóstwo informacji w tej sprawie i każdą sprawdzamy - zapewnia rzeczniczka.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach dziecka. - Alicja ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma długie, blond, oczy piwne. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu albo z najbliższym komisariatem - informują bytomscy policjanci.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem