Śledczy zabezpieczają na miejscu ślady, zarządzono już sekcję zwłok - mówi podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

20-letni Dawid mieszkał w Gliwicach. Wyszedł z domu wieczorem 13 grudnia, by spotkać się ze swoim kolegą Adrianem. Miał niedługo wrócić do domu. Nie wrócił. Mama próbowała dodzwonić się na jego telefon komórkowy, ale bezskutecznie. Rano zdecydowała się zgłosić zaginięcie syna. Także bliscy Adriana stracili z nim kontakt.

Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono przy A1

W czwartek rano policjanci dokonali makabrycznego odkrycia przy autostradzie A1 w  Świętoszowicach w powiecie tarnogórskim. Odnaleźli tam zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Na razie policja nie chce mówić o przyczynie śmierci. - Śledczy zabezpieczają na miejscu ślady, zarządzono już sekcję zwłok - mówi podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Każdy z nich się zastrzelił rzecz jasna. W Świętoszowicach tak co tydzień.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Umówili się na spotkanie żeby się zastrzelić/
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  któryś z nich strzelał dwa razy..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chorzy psychicznie, rozdwojenie jaźni, zaburzenia osobowości. Coraz więcej ludzi uważa się za "Napoleonów" . Wskazujący na chorobę psychiczną tychże bardzo często padają ofiarą ataku innych "Napoleonów"
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Wyrównanie porachunków :)
  Serio cię to g...nogłowy debilu prymitywny śmieszy?
  już oceniałe(a)ś
  12
  5