Ministerstwo Zdrowia podało w niedzielę informację o 122 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. 13 z nich dotyczy mieszkańców województwa śląskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pod względem liczby nowych zakażeń województwo śląskie było w niedzielę na trzecim miejscu w Polsce. Więcej przypadków odnotowano w województwach małopolskim (21) i mazowieckim (14).

13 nowych zakażeń koronawirusem w województwie śląskim

W województwie śląskim dwa nowe przypadki odnotowano w powiecie gliwickim, po jednym w Piekarach Śląskich, Bytomiu, powiecie zawierciańskim, Bielsku-Białej, powiecie myszkowskim, Rybniku, Jastrzębiu-Zdroju, powiecie będzińskim, powiecie tarnogórskim, Zabrzu i Żorach.

Resort zdrowia poinformował, że z powodu COVID-19 w ciągu ostatniej dobry nie zmarła w Polsce żadna osoba. Żadna osoba nie zmarła też z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami. Od początku epidemii w całej Polsce zakażonych zostało 2 884 098 osób, z czego 75 285 osób zmarło.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem