Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Klienci, którzy kupią mieszkania od grupy Murapol, otrzymają dofinansowanie na jego wykończenie, w wysokości 500 zł brutto na każdy metr kwadratowy lokalu. Przykładowo, kupując mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych, otrzymać można 22,5 tys. zł brutto. W przypadku zakupu mieszkania o powierzchni minimum 50 metrów kwadratowych nabywca może zamiast dofinansowania przyjąć inny bonus – darmowe zewnętrzne miejsce postojowe.

Można skorzystać z promocji tylko w najbliższą sobotę

Aby skorzystać z promocji, trzeba kupić mieszkanie w najbliższą sobotę, podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego. Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 9 do 14 w biurach sprzedaży w całym kraju, także w województwie śląskim: w Katowicach, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu, czyli tam, gdzie aktualnie Murapol sprzedaje mieszkania.

Uczestnicy Ogólnopolskiego Dnia Otwartego mogą liczyć na wsparcie doradców w wyborze mieszkania najlepiej odpowiadającego ich preferencjom. Doradcy zaprezentują m.in. mieszkania z opcją smart home, umożliwiającą sterowanie mediami zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i manualnego przycisku tzw. funkcji hotelowej.

Rozwiązanie pozwala oszczędzać rocznie nawet 23 procent na opłatach za media. Z kolei zdalny system sterowania głównymi zaworami wody pomaga chronić mieszkanie przed zalaniem. Dodatkowo mieszkania posiadają pakiet antysmogowy, chroniący przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. Goście Ogólnopolskiego Dnia Otwartego będą mogli także skorzystać z porad ekspertów kredytowych.

Zdalne dni otwarte w firmie Murapol

Dostosowując się do sytuacji związanej z pandemią, deweloper umożliwi uczestnictwo w Ogólnopolskim Dniu Otwartym również w formule zdalnej. Zainteresowani będą mogli kontaktować się z doradcami za pośrednictwem wideorozmów, a umowy rezerwacyjne podpisywać online. Tego typu umowa również uprawnia do otrzymania wybranego bonusu. Aby wziąć udział w Ogólnopolskim Dniu Otwartym online, należy umówić się na wideorozmowę za pośrednictwem portalu murapol.pl.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.