Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Murapol w czerwcu przygotował dla swoich klientów 299 mieszkań objętych promocją „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. Średnia kwota rabatu na lokale z tej puli przekracza 47 tys. zł.

– Dzięki temu można spełnić marzenie o własnym mieszkaniu i jednocześnie zadbać o swoje finanse. Dla szukających atrakcyjnego sposobu na ulokowanie środków w nieruchomości to z kolei warta rozważenia okazja inwestycyjna – przekonują przedstawiciele Murapolu.

Szansa na znalezienie mieszkania

27 czerwca firma zorganizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty. W godz. 9–14 można odwiedzać biura sprzedaży w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz Siewierzu.

Przedstawiciele Murapolu przekonują, że Ogólnopolski Dzień Otwarty to szansa na znalezienie wymarzonego mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach i otoczeniu bogatej infrastruktury. Pracownicy firmy posłużą radą i pomogą wybrać z oferty Murapolu mieszkanie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom. W biurach dewelopera będzie też można skorzystać z porady doradców kredytowych. 

Miejsca parkingowe w cenie mieszkania

W ramach trwającej do końca czerwca promocji część mieszkań z puli dewelopera posiada miejsca parkingowe w cenie lokalu. Z kolei dostępny wraz z zakupem wybranych mieszkań smart home w wersji premium to szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności (pozwalają m.in. na lepszą kontrolę nad zużyciem wody).

Pula mieszkań objętych promocją „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE” jest ograniczona.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.