Śląski oddział NFZ opublikował wreszcie listę gabinetów stomatologicznych, które wciąż przyjmują pacjentów. Jest na niej ponad 120 gabinetów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O to, którzy dentyści przyjmują pacjentów mimo epidemii koronawirusa, dopytywaliśmy w śląskim oddziale NFZ od ponad tygodnia. Fundusz nie umiał odpowiedzieć nawet na pytanie, czy czynne są jeszcze pogotowia stomatologiczne.

Koronawirus. Lista czynnych gabinetów dentystycznych z kontraktem NFZ

W środę późnym wieczorem wreszcie opublikował listę czynnych jeszcze gabinetów, z którymi ma kontrakt. Są na niej 124 indywidualne praktyki stomatologiczne oraz większe przychodnie. Niektóre z nich przyjmują pacjentów tylko w nagłych przypadkach i z bólem.

Śląski oddział NFZ opublikował wreszcie listę gabinetów stomatologicznych, które wciąż przyjmują pacjentów. Jest na niej ponad 120 gabinetów
Śląski oddział NFZ opublikował wreszcie listę gabinetów stomatologicznych, które wciąż przyjmują pacjentów. Jest na niej ponad 120 gabinetów  MATERIAŁY NFZ

...
...  ...

...
...  ...

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ta lista jest nieprawdziwa! Jeden z wymienionych tu gabinetów w Sosnowcu prowadzi moja znajoma i gabinet ten jest zamknięty i zgłoszony do NFZ jako nieczynny!!!
już oceniałe(a)ś
3
0
Powiem szczerze, że na NFZ bym się nie odważyła i nie tylko ze względu na to, że najtańsze materiały tam są wykorzystywane. Ja zawsze chodzę do Dental Care w Tychach
już oceniałe(a)ś
0
0
I tylko Śląsk? W Krakowie nie ma żadnego?
@lunaverde
Jesteś na Wyborczej Katowice gamoniu
już oceniałe(a)ś
2
0