Władze Uniwersytetu Śląskiego podjęły we wtorek przed godz. 22 decyzję o zawieszeniu od środy zajęć dydaktycznych na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach uczelni. Decyzja ma związek z epidemią koronawirusa.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O zawieszeniu zajęć poinformował we wtorek wieczorem Jacek Szymik-Kozaczko, rzecznik uczelni. - W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 rektor Uniwersytetu Śląskiego zdecydował o zawieszeniu od dnia 11 marca 2020 r. włącznie zajęć dydaktycznych na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach Uniwersytetu Śląskiego - mówi Szymik-Kozaczko.

Zajęcia zawieszone zostają do odwołania. Szczegółowe informacje na temat pozostałych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w okresie zagrożenia epidemiologicznego zostaną zawarte w zarządzeniu rektora UŚ, które zostanie ogłoszone po spotkaniu rektorów śląskich uczelni oraz wojewody śląskiego, zaplanowanym na środę na godz. 14.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem