Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania 19-letniej Soni Czapli. Ostatni raz była widziana 17 lutego, gdy opuściła budynek Specjalnej Szkoły Zawodowej w Siemianowicach Śląskich. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu ze swoim opiekunem prawnym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 17 lutego około godziny 13.20, po zakończonych lekcjach, dziewczyna opuściła budynek Specjalnej Szkoły Zawodowej nr 2 w Siemianowicach Śląskich. Od tego czasu nie wróciła do domu.

Zaginiona ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy niebieskie, włosy blond do ramion, na zębach założony aparat ortodontyczny. Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem obszytym białym futrem, granatowe jeansy, czarne buty na obcasie, miała plecak czarno-różowy w fioletowe kwiatki.

- Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 32 200 20 00, 32 200 25 55, 32 200 28 52, 32 200 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod nr. tel. alarmowego 112 - policjanci czekają na informacje.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem