Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na autostradzie A1 w okolicy Miejsca Obsługi Podróżnych w Knurowie w środę ok. godz. 5. Na jezdnię wylała się frytura przewożona przez jedną z ciężarówek, zaś z drugiej ciężarówki wysypały się materiały stalowe. Trasa w kierunku Żor została zamknięta.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło przy MOP-ie Knurów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wyjeżdżający z niego kierowca ciężarówki, próbując włączyć się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy ciężarówki jadącej autostradą.

W efekcie doszło do zderzenia, w wyniku którego ranny został sprawca wypadku. Trasa w kierunku Żor została zamknięta, żeby umożliwić pracę policji, a służbom porządkowym dać czas na usunięcie materiałów stalowych, które wysypały się z jednego z samochodów, i rozrzuconych po jezdny kawałków wraków oraz oczyszczenie jezdni z tłustej frytury, która wylała się z drugiego samochodu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem