Policja z Siemianowic Śląskich poszukuje dwóch mężczyzn, którzy podali się za pracowników firmy energetycznej. Okradli starsze małżeństwo.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Siemianowiccy policjanci poszukują mężczyzn, którzy podając się za pracowników firmy energetycznej, okradli starszych mieszkańców Siemianowic Śląskich. Mężczyźni powiedzieli, że małżeństwo ma do zwrotu nadpłatę za płacone rachunki, i zażądali rozmienienia banknotu 200-złotowego. Ostatecznie ukradli im kilkanaście tysięcy złotych.

Według zeznań pokrzywdzonych sprawcy to mężczyźni w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, obaj mieli założone na głowach czapki z daszkiem, a na rękach przezroczyste rękawiczki. Policja publikuje portrety pamięciowe sprawców.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z siemianowicką policją pod numerem telefonu 32 35 96 255, 32 35 96 201 bądź 112. Informacje można również wysłać mailowo na adres: kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem