Kontakt do redakcji Gazety Wyborczej w Katowicach oraz serwisu katowice.wyborcza.pl.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kontakt:
Napisz do nas: listy@katowice.agora.pl

Telefon do dyżurnego dziennikarza (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16): (32) 32 52 555

Serwis: 

katowice.wyborcza.pl

Katowice.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych

www.facebook.com/katowicewyborcza

twitter.com/WyborczaKato

Adres korespondencyjny:
ul. Słowackiego 13
40-094 Katowice

Biuro ogłoszeń: tel. 32 609 58 25, reklama@katowice.agora.pl

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej"

Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl

Jarosław Kurski (jaroslaw.kurski@agora.pl)

Redaktor naczelny lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Katowicach

Dariusz Kortko (dariusz.kortko@katowice.agora.pl)

Zastępca redaktora naczelnego lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Katowicach

Beata Widłok-Żurek (beata.widlok-zurek@katowice.agora.pl)

Kierownik sprzedaży

Agnieszka Skoczyńska (agnieszka.skoczynska@katowice.agora.pl)

tel. (32) 32 52 702

Zespół redakcyjny

Dział miejski

Michalina Bednarek (michalina.bednarek.@katowice.agora.pl)

Aleksander Chodura (aleksander.chodura@katowice.agora.pl)

Przemysław Jedlecki (przemyslaw.jedlecki@katowice.agora.pl, https://twitter.com/PJedlecki)

Józef Krzyk (jozef.krzyk@katowice.agora.pl)

Anna Malinowska (anna.malinowska@katowice.agora.pl)

Marcin Pietraszewski (marcin.pietraszewski@katowice.agora.pl)

Tomasz Czoik (tomasz.czoik@katowice.agora.pl)

Magdalena Warchala-Kopeć (magdalena.warchala@katowice.agora.pl)

Judyta Watoła (judyta.watola.katowice.agora.pl)

Kultura

Marta Odziomek (marta.odziomek@katowice.agora.pl)

Sport

Wojciech Todur (wojciech.todur@katowice.agora.pl) 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
    witam Was! mam pytanie, skoro bielsko biała i sosnowiec mają swoje własne rubryki na wyborczej. to czemu notorycznie dodajecie artykuły z tych miast do rubryki katowic? jest to uciążliwe i tym bardziej niezrozumiałe, skoro artykuły z lub o katowicach nie pojawiają się (przynajmniej nie w takim natężeniu) w rubrykach sosnowca i bielska białej? :) pozdrawiam
    już oceniałe(a)ś
    0
    0