Tych, którzy zaplanowali, że piątkowy wieczór spędzą z nami, bardzo przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trzynastą galę „Cegła z Gazety”, podczas której co roku honorujemy najlepszych budowniczych śląskiej tożsamości, zaplanowaliśmy na najbliższy piątek. Bardzo się cieszymy i zawsze niecierpliwie czekamy na tę uroczystość, ponieważ „Cegła” to także radosne spotkanie z ludźmi, których traktujemy jak przyjaciół „Gazety Wyborczej”.

Niedziela wszystko zmieniła. Brutalna napaść na Pawła Adamowicza wstrząsnęła nami wszystkimi. Napastnik zadał cios nie tylko w serce prezydenta Gdańska, ale i w wartości, które podzielamy. Współczujemy najbliższym prezydenta Gdańska, jest nam przykro i smutno. Żal nie pozwala nam teraz świętować. Podjęliśmy w redakcji decyzję, żeby tegoroczną galę przesunąć w czasie, na 1 lutego. Tych, którzy zaplanowali już, że najbliższy piątkowy wieczór spędzą z nami, bardzo przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem