Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

 

Seminarium pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Strojka, krajowego konsultanta w dziedzinie diabetologii, będzie interdyscyplinarną debatą poświęconą nowościom w diagnozowaniu i leczeniu cukrzycy oraz jej powikłań. Będzie mowa o epidemiologii oraz społecznym i ekonomicznym skutkom coraz częstszego występowania tej choroby.

Organizatorzy zapraszają do udziału lekarzy wielu specjalności: diabetologów, lekarzy rodzinnych, kardiologów, geriatrów, epidemiologów, a także pielęgniarki, dietetyków, specjalistów w dziedzinie zdrowia publicznego oraz szefów szpitali i poradni, a także informatyków, biotechnologów, przedsiębiorców działających w obszarze nowych technologii w medycynie, studentów nauk technicznych, medycznych i pokrewnych oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnym modelem opieki nad chorym na cukrzycę.

Udział w seminarium diabetologicznym jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja online (www.kmptm.pl/seminarium-telemedyczne-2018/rejestracja/).

Seminarium odbędzie się w poniedziałek 22 października w Sali Sejmiku Śląskiego w urzędzie marszałkowskim w Katowicach (ul. Ligonia 46). Potrwa od godz. 10 do 17.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.