Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów w Katowicach modernizuje zbiorniki wody na Górze Wyzwolenia w Chorzowie. Mieszkańcy osiedla Tysiąclecia muszą przygotować się na utrudnienia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W związku z modernizacją zbiorników we wtorek od godz. 9 rozpocznie się próbne uruchomienie tymczasowego zasilania na terenie zbiorników, które potrwa dobę.

GPW informuje, że w czasie próbnego uruchomienia mogą wystąpić problemy w dostawie wody do punktu „Os. 1000-lecia ul. Wojska Polskiego”.

Po pozytywnej próbie, w środę o godz. 9, zostanie przywrócony dotychczasowy sposób zaopatrywania w wodę osiedla Tysiąclecia w Katowicach. – W czasie przywracania sposobu zasilania również mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody do odbiorców. Szczegółowych informacji na bieżąco udziela Przedstawiciel Oddziału Sieci Magistralnej Bytków – poinformowali przedstawiciele GPW.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem