Górnik Zabrze zagra w piątek z Cracovią (g. 20.30). Klub i odpowiednie służby są przygotowane również pod kątem zabezpieczenia i profilaktyki związanej z koronawirusem.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Służby medyczne, pracujące podczas meczów Górnika, począwszy od spotkania z Cracovią pracować będą w oparciu o dodatkowe procedury, które są zgodne z zaleceniami Państwowego Inspektoratu Sanitarnego. Oprócz standardowego wyposażenia patrole medyczne i ratunkowe będą zaopatrzone również w sprzęt i instrumenty zapewniające zabezpieczenie w przypadku stwierdzenia zagrożenia związanego z wirusem. Przygotowano również zasady działania krok po kroku dla ratowników, koordynatora i lekarza na wypadek ujawnienia osób np. z podwyższoną temperaturą. Służby medyczne i informacyjne zachowają w takich przypadkach wzmożoną czujność.

Klub prowadził będzie również akcję informacyjną. Informacje i zasady profilaktyki zabezpieczającej przed koronawirusem będą odczytane przez stadionowego spikera, a także wyświetlone na stadionowym telebimie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem