Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W ostatnim meczu Piast przegrał z Wisłą Płock (0:1). – To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu... W pierwszej połowie graliśmy solidnie, ale po przerwie nie byliśmy sobą. To jest już jednak za nami i myślimy tylko o sobotnim starciu z Bruk-Betem, w którym musimy zaprezentować się lepiej – mówi Uros Korun, obrońca śląskiej drużyny.

Lepiej niż ostatnio

Porażka z zespołem z Niecieczy może zepchnąć Piasta nawet do strefy spadkowej. – W tym okresie każdy mecz jest niesamowicie ważny. Gramy u siebie, więc chcemy sprawić radość naszym kibicom i wygrać. Jeśli wygramy, to będziemy nieco spokojniejsi, bo powiększymy przewagę nad strefą spadkową. W rundzie finałowej mamy szansę grać cztery mecze na swoim stadionie, a to także jest bardzo istotne. Chcemy, aby tak się stało, więc musimy wygrać. Trzeba jednak zagrać dużo lepiej niż w ostatnim spotkaniu – zaznacza Korun.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.