Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Już w czwartek kolejny mecz w Turnieju Ośmiu Narodów rozegra kadra Polski do lat 20, w której ponownie znalazł się Denis Gojko. Podczas marcowego zgrupowania skrzydłowy Piasta wraz z reprezentacją U-20 rozegrają dwa spotkania. Starcie z Anglią zostanie rozegrane 22 marca w Bielsku-Białej. Natomiast pięć dni później podopieczni Dariusza Gęsiora zmierzą się w Gütersloh z Niemcami.

Patryk Dziczek i Karol Angielski zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski na najbliższy mecz eliminacji UEFA EURO U-21, w którym Biało-Czerwoni zmierzą się z Litwą. Spotkanie zostanie rozegrane 27 marca w Lublinie.

Przed szansą setnego występu w kadrze narodowej stanie z kolei Konstantin Vassiljev. Pomocnik Piasta rozegrał do tej pory 99 spotkań w reprezentacji Estonii, a podczas najbliższego zgrupowania może powiększyć swój dorobek o dwa kolejne.

Plan reprezentacyjnych spotkań Niebiesko-Czerwonych:

22 marca (czwartek):

18:00, Bielsko-Biała

Polska U20 – Anglia U20 (Denis Gojko)

24 marca (sobota):

15:00, Erewań

Armenia – Estonia (Konstantin Vassiljev)

27 marca (wtorek):

18:00, Gütersloh

Niemcy U20 – Polska U20 (Denis Gojko)

18:00, Lublin

Polska U21 – Litwa U21 (Patryk Dziczek, Karol Angielski)

19:00, Tbilisi

Gruzja – Estonia (Konstantin Vassiljev)

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.