Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pierwsze treningi pod okiem trenera Fornalika odbywają nowi zawodnicy Piasta: Frantisek Plach, Karol Dybowski i Jakub Czerwiński, a także powracający z wypożyczeń Bartosz Waleńcik i Tomasz Okraszewski. Do Kamienia pojechał również Remigiusz Borkała, który na co dzień występuje w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, oraz testowany Anglik Tom Hateley, któremu przygląda się sztab szkoleniowy.

Podczas przygotowań w Kamieniu zabraknie natomiast Stojana Vranjesa, Josipa Barisicia i Adama Mójty, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. W kadrze nie znaleźli się także Marcin Flis i Hebert. Ten pierwszy w grudniu rozwiązał kontrakt z Piastem, z kolei przyszłość obrońcy z Brazylii wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Kadra Piasta na zgrupowanie w Kamieniu:

Bramkarze: Jakub Szmatuła, Karol Dybowski, Frantisek Plach, Krzysztof Kurek.

Obrońcy: Uros Korun, Aleksandar Sedlar, Martin Konczkowski, Dario Rugasević, Bartosz Waleńcik, Jakub Czerwiński, Marcin Pietrowski.

Pomocnicy: Konstantin Vassiljev, Sasa Zivec, Aleksander Jagiełło, Joel Valencia, Patryk Dziczek, Mateusz Mak, Gerard Badia, Martin Bukata, Denis Gojko, Tomasz Okraszewski, Remigiusz Borkała, Tom Hateley.

Napastnicy: Karol Angielski, Łukasz Krakowczyk, Maciej Jankowski, Michal Papadopulos.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.