Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O końcowym rezultacie zadecydował gol zdobyty przez Karola Angielskiego w ostatnich minutach spotkania. – Ktoś powie, że doprowadzając do remisu w ostatniej minucie trzeba być zadowolonym. Ja jednak odczuwam niedosyt... – przyznał opiekun niebiesko-czerwonych.

Punkt miejsca w tabeli nie poprawia

– Już w pierwszej połowie powinniśmy ustawić ten mecz. Sam Joel Valencia miał dwie sytuacje... Nie udało się ich wykorzystać, więc trzeba było gonić wynik. Dwukrotnie zdołaliśmy wyrównać – dodał.

Piłkarze z Gliwice mają w tej chwili na swym koncie 19 punktów. – Ten punkt daje nam jedynie odrobinę wyższe morale, natomiast miejsca w tabeli się nie poprawia. Żeby zmienić proporcje w grze potrzeba czasu i zmian – stwierdził trener. – Na razie pracujemy w obrębie danej kadry, ale nie ukrywam, że mamy pomysł na sprowadzenie kilku zawodników na konkretne pozycje – zdradził szkoleniowiec Piasta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.