Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Sprawdź, co Cię czeka, kiedy siła grawitacji spotyka się z przeciążeniami i przyspieszeniami, i przeżyj tę przygodę... no właśnie, z kim chciałbyś ją przeżyć? Lech Coaster osiąga maksymalną prędkość 95 km/h, podczas jazdy pasażerowie doświadczają 4 inwersji, które wywracają ich do góry nogami, oraz air-time, który powoduje wrażenie unoszenia się w powietrzu. Czy tego lata podejmiesz wyzwanie Lech Coastera razem z... no właśnie, z kim chciałbyś przeżyć tę przygodę? Kogo chcesz posadzić na siedzeniu obok? Kogo ze swoich znajomych nominujesz do podjęcia wyzwania?” – zachęca Śląskie Wesołe Miasteczko.

Rebelianci postanowili zmierzyć się z wyzwaniem. – Poziom adrenaliny podczas przejazdu Lech Coasterem był porównywalny do gry w futbol! Niesamowite widoki z 40 metrów zapierające dech w piersiach i prędkość przekraczająca 100 kilometrów na godzinę naprawdę mogą zrobić wrażenie na każdym – mówi Bartosz Nowak, zawodnik Silesia Rebels.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.