Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Powrót Konstantina Vassiljeva do Piasta Gliwice trzeba nazwać transferowym hitem i wielkim zaskoczeniem. 32-letni pomocnik był w minionym sezonie czołową postacią wicemistrzów Polski, drużyny Jagielloni Białystok. Bardzo konkretne były ponoć rozmowy z Cracovią, której trenerem jest Michał Probierz, były szkoleniowiec „Jagi”. Ostatecznie Vassiljev znowu zagra w Piaście Gliwice.

– Wracam do Piasta i mam nadzieję, że ten powrót będzie udany. Wierzę, że czeka nas dobry sezon i cieszę się, że będę brał w tym udział oraz pokażę się z najlepszej strony. Miałem pozytywne relacje z klubem, kibicami i miastem. To było dwa lata temu, ale zostawiło miły ślad, więc myślałem o tym, wracając do Gliwic – powiedział Vassiljev oficjalnej stronie klubowej. Estończyk związał się z Piastem Gliwice 3-letnim kontraktem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.