Na stadionie w Tychach odby si drugi mecz mistrzostw Europy dru篡n do lat 21. Czesi po niezwykle interesuj帷ym meczu pokonali W這ch闚 3:1 (1:0).

Cudowne dziecko włoskiego futbolu, 18-letni, zjawiskowo utalentowany Gianluigi Donnarumma, który właśnie postanowił nie przedłużać kontraktu z Milanem, w Tychach przepuścił do siatki trzy piłki. Gole strzelili mu Michal Travnik w 24. minucie, Marek Havlik w 79. minucie i Michael Luftner w 85. minucie. Ten ostatni strzał byłby ozdobą każdego meczu. Kapitalnej bomby nie obroniłby pewnie żaden bramkarz świata. Włochów stać było na jedno trafienie – bramkę zdobył Domenico Bernardi. Mecz oglądało ponad 13 tysięcy widzów.