Radosław Murawski podpisał nowy kontrakt z Piastem Gliwice. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Murawski jest wychowankiem śląskiego klubu. 23-letni pomocnik w tym sezonie zagrał w 29 meczach ekstraklasy i strzelił dwa gole.

- Cieszę się, że Radek przedłużył swoją umowę z naszym klubem. To wychowanek Piasta, a od kilku lat jest kluczowym zawodnikiem i podporą zespołu. Jeszcze przez rok obowiązywał jego poprzedni kontrakt, ale chcieliśmy, aby został z nami na kolejne lata i dlatego postanowiliśmy złożyć mu nową propozycję - powiedział Marek Kwiatek, prezes Piasta.

- Negocjacje przebiegły bardzo sprawnie, a ostatnia wygrana ze Śląskiem Wrocław (2:0) tylko ułatwiła złożenie podpisu. Decyzja nie była dla mnie trudna, bo od zawsze jestem związany z Gliwicami, a Piast to moja miłość. Niebiesko-czerwone barwy zawsze będą w moim sercu - powiedział Radosław Murawski tuż po podpisaniu kontraktu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem