Nowymi ambasadorami akcji "Zagrajmy to jeszcze raz" zostali Barbara i Ryszard Ledwoń.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Historia to ważny element budowania tożsamości klubu sportowego. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć film poświęcony dekadzie największych sukcesów piłkarzy GieKSy. Aby móc go wyprodukować, musimy zebrać 60 tys. zł.” – przypomina GKS Katowice.

Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” jest organizowany za pomocą platformy crowdfundingowej Fans4Club.com. Dotąd wsparło go 150 kibiców, którzy uzbierali ponad 15 tys. zł. Co ważne, każdy fan biorący udział w akcji, może w zamian wybrać z długiej listy swoją nagrodę.

Nowymi ambasadorami projektu zostali Barbara i Ryszard Ledwoń – rodzice śp. Adama Ledwonia. Znakomity piłkarz był wielką gwiazdą GKS-u przełomu lat 80. i 90. Słynął nie tylko z wielkich umiejętności piłkarskich, ale i twardego charakteru. Na boisku był prawdziwym wojownikiem, dzięki czemu stał się ulubieńcem kibiców GieKSy i jednym z symboli drużyny, która tak znakomicie radziła w sobie w rozgrywkach krajowych i europejskich.

 
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem