Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trebotić to 26-letni środkowy lub ofensywny pomocnik. Jest wychowankiem Hajduka Split, w barwach którego debiutował w chorwackiej ekstraklasie, a także występował w fazie grupowej Ligi Europy. Grał także w klubach z Zagrzebia – NK i Lokomotiva, oraz na Węgrzech – z Videotonem zdobył w 2015 r. mistrzostwo kraju. Od lata 2016 jest zawodnikiem izraelskiego Bnei Yehuda Tel Aviv. Jesienią wystąpił w 7. spotkaniach ligowych. W przeszłości był młodzieżowym reprezentantem Chorwacji.

Jazvin ma 23 lata i jest prawym pomocnikiem. Gry w piłkę uczył się w klubach z Bośni – FK Velez Mostar i Zeljeznicar Sarajewo. Trzy sezony spędził w słowackim DAC Dunajska Streda, a od lata 2015 r. gra w ojczyźnie w barwach drugoligowego HNK Capljina. Jesienią wystąpił w 15. spotkaniach, w których strzelił 5 bramek i zanotował 8 asyst.

Ruch Chorzów

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.