W Sosnowcu szykują się do XXII Memoriału Włodzimierza Mazura. Zawody odbędą się 15 stycznia w hali przy ulicy Żeromskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Memoriałowe zawody poświęcone pamięci znakomitego piłkarza z Sosnowca odbywają się od roku 1996. Do 2014 roku turniej miał też rangę halowych mistrzostw Zagłębia – oznaczało to, że o wygraną rywalizowały tylko drużyny z regionu Zagłębia Dąbrowskiego.

Od 2015 roku formuła rywalizacji się zmieniła. By uatrakcyjnić memoriałowe zmagania do udziału zaproszono drużyny spoza regionu. O wygraną grały więc również Sandecja Nowy Sącz, BKS Bielsko-Biała, Skra Częstochowa, Rekord Bielsko-Biała, Raków Częstochowa i Olimpią Elbląg.

W tym roku Zagłębie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, reprezentacją Polski w beach soccerze, drużyną Gwiazd Śląskiej Piłki, a także triumfatorem Halowej Ligi Zagłębiowskiej – drużyną „Mador”.

Bilety do nabycia w cenie 20 zł (trybuna dolna) i 10 zł (trybuna górna) w przedsprzedaży w restauracji 3Kolory na Stadionie Ludowym.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem