Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Głosowanie trwa do 30 kwietnia. Zanim jednak poznamy wyniki, zapytaliśmy mieszkańców, jakie dokonania samorządów ich zdaniem warto docenić.

Marek Śliboda, współwłaściciel i prezes gliwickiej firmy Marco:

– Z Gliwicami jestem związany od zawsze. To na osiedlu przy Teatrze Muzycznym razem z moim bratem Adamem i przyjacielem Bartoszem stworzyliśmy wspólną wizję naszej przyszłości, którą jest nasza firma Marco. Od czasów, gdy byłem nastolatkiem, Gliwice rozwinęły się bardzo dynamicznie przede wszystkim w sferze biznesowej. Stworzenie strefy ekonomicznej, która jest częścią KSSE, dało możliwość zarówno lokalnym, jak i zagranicznym inwestorom rozwinąć skrzydła na śląskim rynku.

Nie zapominajmy również o całej sferze kulturalnej i rozrywkowej, która w naszym mieście tętni życiem.

Gliwice są obecnie miastem, z którym warto się związać zawodowo i prywatnie. Możemy znaleźć tu świetną pracę, nowoczesne apartamenty mieszkalne, a restauracje i kawiarnie umilą nam popołudnia i wieczory. Od lat w ramach szerzenia misji i wizji przyświecającej Marco wspieramy lokalną społeczność, lokalnych przedsiębiorców i wydarzenia kulturalne odbywające się na terenie Gliwic. Gorąco zachęcamy do tego wszystkich i serdecznie polecamy Gliwice!

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.