Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Cóż, wygląda na to, nie zajmując się sensownością tego przedsięwzięcia, że znów mieszkańcy wygrali los na loterii. Nagrodzona praca nie zdewastuje za bardzo przestrzeni. Z reszty wyróżnionych prac jedynie "II wyróżnienie" jest ciekawe i ... humanitarne. Pozostałe potwory mogły by zostać użyte jako scenografia do filmu o totalitarnym społeczeństwie albo dystopijnej wizji post PiSowskiej. Morning pride z I wyróżnienia przerażające.
  @g96
  Powstrzymam entuzjazm. Efekt końcowy nigdy nie dorównuje wizualizacjom. No i ta cena... Z jednej strony wysoka, z drugiej wątpię, żeby za nią udało się zrealizować wygrany widoczek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sssmog
  Z mojej strony to nie był entuzjazm. Chciałem powiedzieć, że mogło być znacznie gorzej. Wiadomo, że Katowice jak wiele innych miast kupuje przede wszystkim wizualizacje. Co będzie później to już inna sprawa. A kompletny bezsens polityk w regionie jest faktem. Nie ma żadnej spójności w polityce komunikacyjnej nawet w obrębie jednego miasta. Ale jak w przypowieści o kozie cieszę się po ludzku, że nie podjęli się budowy tego kolumbarium z wizualizacji w sąsiedztwie NOSPRu, MŚ i spodka. Choć może współbrzmiało by z nowo budowanym osiedlem koncentracyjnym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @g96
  "Szkieletor" wg ANALOG Piotr Śmierzewski? Przepiękny... Gdyby Szulkin żył i jeszcze robił filmy, na pewno by brał.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wizualnie każdy z tych projektów jest koszmarny ponieważ ingeruje w obecną przestrzeń , no może ten z trawą na dachu najmniej, jest spójny z MCK.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Krupa z kolegami postanowili wystawić w strefie kultury pomnik ku czci samochodów. W sumie słuszne posunięcie, przecież w mieście panuje od zawsze kult świętego auta, wreszcie przyszedł czas, żeby to podkreślić zacną budowlą za dziesiątki milionów
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Na co to komu? Takie parkingi stawia się na rogatkach, a nie w reprezentacyjnej części centrum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  3