Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  a tak na marginesie - gdzie w końcu urodził się Wodecki, bo raz w Łszxiskach koło Wodzisławia, a innym razem w Krakowie, przyzna się kiedyś w końcu?
  Podobno na Hawajach, ale są i tacy, którzy twierdzą, że w Kenii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  cyt:....Ich "World Music" to rewelacyjna płyta, ale odsłuchana na domowym komputerze.... - heloł! Pani Redaktor, proszę się ogarnąć - muzyki się słucha na odtwarzaczu CD ze wzmacniaczem i kolumnami. Gimbusy słuchają piracko ściągniętych MP3-ek na pierdziawkach komputerowych. No chyba że p. Sobczyk się również do nich zalicza....
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  najśmieszniejsze, że do takich imprez, które w normalnych krajach są zwykłymi komercyjnymi spędami, dokładają podatnicy. w Przypadku Off mieszkańcy Katowic. Liberalizm po polsku - likwidacja linii kolejowych, tramwajowych, dworców z poczekalniami,, ale dofinansowywanie imprez rozrywkowych.
  już oceniałe(a)ś
  16
  25
  Rozumiem, że zdaniem Pani Redaktor idąc na OFFa mam tolerować ohydne żarcie i nudną muzykę, bo jak nie to jestem złym krytykantem? Nie byłem na OFF'ie od 3 lat, poszedłem ciekawy jak rozwinęła się impreza przez ten czas. Przeżyłem jeden z większych zawodów mojego życia, przez długą część festiwalu po prostu się nudziłem, z powodu słabych występów i słabych artystów. Nigdy wcześniej nie musiałem zabijać czasu podczas festiwalu i nie chodzi o to, że mam jakiś specyficzny gust. Lubię dobrą muzykę, niekoniecznie znanych artystów, ale niestety było jej za mało na tegorocznym OFF'ie. Za dużo za to było pozy i marketingu.
  @krisdu A co do kompozycji strefy gastro organizatorzy powinni uczyć się od Taurona.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  @krisdu Kwestia gustu
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Ja też czuję rozczarowanie, nie ma jak Justin Bieber i McDonadl...
  już oceniałe(a)ś
  18
  6