3/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 3 w galerii - Rodzina na swoim. Bliscy posłanki Izabeli Kloc z PiS robią karierę

DOMINIK GAJDA

Izabela Kloc (PiS) podczas otwarcia parku tematycznego w Rybniku
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Rodzina na swoim. Bliscy posłanki Izabeli Kloc z PiS robią karierę
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Rodzina na swoim. Bliscy posłanki Izabeli Kloc z PiS robią karierę
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Rodzina na swoim. Bliscy posłanki Izabeli Kloc z PiS robią karierę
Komentarze
Julia Kloc to ta od maryjek i kół różańcowych? Swoją drogą - w Łaziskach Górnych rządzi PO, ale tą nawiedzoną szybko przyjęli na jakiś stołek, chyba się podlizując nowej władzy. Nazwisko mówi tu wszystko - to po prostu kloc g...a
już oceniałe(a)ś
26
0
o co się oburzać? to przecież katechetka.
już oceniałe(a)ś
22
1
Takie wspominki z przeszłości. W 1997 (p. IK) została dyrektorem Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Związku Górnośląskiego, obecnie szkoła im. Korfantego (tak pisze w notce biograficznej). Są jeszcze ci co pamiętają, że dyrektorowanie trwało krótko (chyba z miesiąc) i było głośne bo w szkole wybuchł (chyba pierwszy po Wrześni) strajk uczniów w proteście przeciw pani dyrektor. Znam to wydarzenie tylko z opowieści więc nie podam szczegółów ale może odezwą się świadkowie lub dziennikarze, którzy wówczas tą historię obserwowali bo była to sytuacja bez precedensu.
@almanzor00 Potwierdzam, Jej dyrektorowanie trwało nawet nie dłużej niż 2 tygodnie! Młodzież liceum była bardzo oburzona mianowaniem Jej na to stanowisko. Wiem, że Pani Kloc bardzo opierała się przed rezygnacją ze stanowiska, dopiero organ prowadzący szkołę wpłynął na Jej decyzję. A swoją drogą - jakie doświadczenie jako specjalista ds. funduszy unijnych ma ta pani poza samym ukończeniem studiów podyplomowych... Kolejna zręczna manipulacja faktami :)
już oceniałe(a)ś
2
0
Dojna zmiana
już oceniałe(a)ś
2
0
zdjęcie z dożynek super!
już oceniałe(a)ś
6
5
Zatrudnienie tego żółtodzioba bez doświadczenia na stanowisku "Starszego Specjalisty" w ARR to policzek dla pozostałych pracowników którzy pracują tam lata, doświadczenie mają większe i nie awansują. Ale cóż.. w tych agencjach wielu jest takich "z przydziału".
już oceniałe(a)ś
1
0
Katechetka ze SP.nr6 w Łaziskach Górnych, protegowana byłego proboszcza, ma licencjat z teologii .
@andrzejg52 tego byłego proboszcza co go za karę za ochlajstwo przenieśli gdzie indziej?
już oceniałe(a)ś
3
0
Dojna zmiana wywala fachowców i stawia kloce. To szambo wybije.
już oceniałe(a)ś
1
0