Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Precz z polonizacją Górnego Śląska!
@mariuszbieda1 W Wesołym Miasteczku masz raczej amerykanizację:)
już oceniałe(a)ś
0
0
@art_102 Amerykanizacja spoko, ale "Lech coaster" i wszędobylskie białe ptaki na czerwonym tle + jakieś tandetne odniesienia do średniowiecza to jawna kpina i brak szacunku dla miejsca.
już oceniałe(a)ś
0
0
Skarbnik, Lech, kwiat paproci i jeszcze ta zielonowłosa plus ta historia przy różowej karuzeli z konikami. No to już trochę jest, ale wiadomo, że jest jeszcze sporo legend do ogarnięcia, a co za tym idzie jest potencjał. Nazwa szybko się przyjmie, jak ludzie będą faktycznie obcować w takim świecie. A będą, bo wejściówki są ok, biorąc pod uwagę konkurencję, rozmach inwestycji, podobne parki za granicą. Dobrze kombinują.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak uwielbiam artykuły z milionem slajdów, dobrze, że Chrome ma odpowiednią wtyczkę i można się tego pozbyć. Co do Legendii to raczej myślałem, że 109 zł to będzie dzienny kosztować w tym sezonie, biorąc pod uwagę, że zaczęli ładować kasę w nowe atrakcje i ubierać stare. Tymczasem jest z deczka szok, bo wezmę sezonówkę dla dzieciaków i siebie, to przynajmniej kilka weekendów mam z głowy. Dobra opcja. Byłem niedawno przy tej budującej się strefie wejścia, to muszę przyznać widok w perspektywie tego Lech Coastera robi mega wrażenie. Dużo pozytywnych zmian i tak trzymać!
już oceniałe(a)ś
0
0
Pięknie się zapowiada ten sezon. Nareszcie zmiany na jakie czekaliśmy. Wieje zachodem - jakby to niektórzy określili. Fajnie, że nie pozbyli się tych wielu atrakcji, a dokładają nowe i tematyzują, bo przecież Śląskie Wesołe Miasteczko to przecież też sentyment wielu pokoleń gości. Legendia robi się bardziej nowoczensa, ale trzyma tradycję, więc jest to bardzo w porządku. Cena zaskakująco niska, a jeśli wziąć pod uwagę sezonowe bilety to to w ogóle niesamowite podejście. Zwłaszcza jak się spojrzy na Zator, gdzie tam tyle kosztuje dniówka. Pytanie czy to nie jest jakaś limitowana opcja, więc kto pierwszy ten lepszy.
już oceniałe(a)ś
0
0
cena szokujaca zwazywszy przewazającą blache falistą i totalna tandete tego miejsca .Rodzina 3 osobowa 150 zł..no gratuluje !... jedna atrakcja która trwa zdaje sie minute nie poprawi ogolnego wrazenia..zgadzam sie..ktos powienien puknac sie w czolo z tymi angielskimi nazwami..w koncu mamy ustawe o jezyku polskim..w koncu moze byc magiczna wisoka, gory,las itp..kto to wymyslil???
@nikodem2607 A byłeś w tym roku, że wiesz jak wygląda? Z tego co mówią to każda atrakcja przechodzi modernizację nie tylko technicznie ale też wizualnie. A co do języka polskiego to zacznij od siebie i używaj polskich znaków diakrytycznych i mam nadzieję, że nie używasz też zagranicznych zapożyczeń tylko czystej polszczyzny.
już oceniałe(a)ś
0
0
@nikodem2607 Nie przegadasz! Widzisz ten pochwalny bełkot, dokładnie jak "zadowoleni pacjenci" pod reklamą maści na łupież. Mój krytyczny wpis wyrzucili. Widać przekazem dnia są hurtowe pochwały i niedopuszczanie głosów krytycznych. Szkoda tylko, że te peany z jednej sztancy, było trzeba się bardziej postarać...
już oceniałe(a)ś
0
0
@nikodem2607 cena szokująca? właśnie jest mega tanio!
już oceniałe(a)ś
0
0
sami se jeździjcie po jakiś polskich Lechach...
już oceniałe(a)ś
0
0